Menu
0
Váš košík je prázdný

Maso, grilovací koření, omáčky a další dobroty

Maso, grilovací koření, omáčky a další dobroty

Pro skvělý grilovaný steak Vám k dokonalé chuti postačí sůl a pepř, no ale hovězí steaky nemůžeme přece jen jíst pořád dokola. Obzvlášť, když na grilech Weber dokážeme skvěle udělat vše od kuřete až po krevety. A protože se ke každému druhu pokrmu hodí jiné dochucení, připravili jsme si pro Vás velký výběr koření, omáček a dalších dobrot, ať pozvednete Váš grilovací zážitek o úroveň výše.

Každý grilovaný pokrm se díky koření stává ještě lepším, proto jsme pro Vás nachystali velkou řadu koření a rubů, kde je každá jednotlivá položka doporučována opravdovými mistry grilování. Určitě si tak vyberete dle chuti i Vy. Dále je zde pro Vás nachystaný i výběr z těch nejlepších omáček a dochucovadel, které se hodí nejen k masu.

No a pokud si zrovna chcete udělat právě skvělý hovězí steak, najdete u nás i tu nejlepší sůl na světě - maldonskou vločkovou sůl - i ten nejlepší pepř na světě - kampotský pepř několika druhů.

Správné dochucování pokrmů je samozřejmě subjektivní a každý činí dle vlastní chuti. Pokud ale tápete a s grilováním, nebo vařením obecně, začínáte, poraďte se s námi :). Nebo se rovnou přihlaste na naši Weber Gril Akademii, kde Vás mistři grilu přímo od Webera naučí nejen základy grilování a dochucování, ale také ochutnáte skvělé jídlo přímo od těchto šéfkuchařů!