Menu
0
Váš košík je prázdný

Grilovací koření Killer Hogs - The BBQ Rub

Koření Killer Hogs - The BBQ Rub

Grilovací koření Killer Hogs - The BBQ Rub

(1 hodnocení)
Dopřejte svému fláku masa pořádnou masáž kořením Killer Hogs a překvapte sebe i své hosty. To správné grilovací koření posune Váš gastronomický výkon do další úrovně. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Grilovací koření Killer Hogs - The BBQ Rub

Dopřejte sobě i svým hostům něco neobvyklého!

„Když máš dobrý maso, koření nepotřebuješ.“ Říká jedině ten, kdo s kořením pořádně nikdy neexperimentoval. To správné grilovací koření posune Váš gastronomický výkon do další úrovně. Dopřejte Vašemu fláku masa pořádnou masáž kořením z naší široké nabídky BBQ koření. Objevte svět chutí a překvapte sebe i své hosty něčím novým. My už jsme ochutnávali za Vás a teď Vám můžeme nabídnout to nejlepší až z USA.

Killer Hogs, značka založená opravdovými specialisty na grilování. Bratři Reedové více než 20 let grilují na amerických BBQ soutěžích. A z této historie vznikla široká řada koření a omáček, které si za ty roky vyladili do dokonalosti. Pokud nevěříte, tak jeden ze zakládajících bratrů učí grilovat na populárním americkém youtube kanále HowToBBQright. A tyto speciality přímo z Ameriky si nyní můžete objednat i u nás.

Bratři Reedové by se nestali americkými BBQ šampiony, kdyby nevěděli, jak okořenit maso. A tak vznikla tato všestranná směs – The BBQ Rub. Při ochutnání Vás překvapí nejprve lehkými tóny sladkého, následované vyváženou kombinací koření a papriky. Na závěr pocítíte příjemný dotek pálivého. Navíc dodá Vašemu grilovanému masu krásnou barvu. Díky své chuti je toto grilovací koření u nás jedno z nejoblíbenějších. Využít lze na všechny druhy masa, a vyzkoušeli jsme jej i na grilované zelenině a houbách.

Balení obsahuje 311 g koření. Vyrobeno v USA.

Složení: hnědý cukr, cukr, sůl, paprika, koření, sušený česnek, paprika oleoresin, sušená pomerančová kůra, přírodní aroma, méně než 2% fosforečnanu vápenatého proti spékání

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
100 %
1 zákazník hodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Josef Jakubov
14. 12. 2023

Skvělá vyvážená chuť, která dá křidélkům, bůčku jiný rozměr.Perfektní směs koření. Rád s kořením experimentuji a toto byla trefa do černého ;)

Přidejte Vaše hodnocení

nejhoršínejlepší
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty