Menu
0
Váš košík je prázdný

Weber příslušenství ke grilům

Weber příslušenství ke grilům

Aby byla při grilování optimální pohoda, je třeba mít také kvalitní příslušenství, které povýší tuto činnost na radostný zážitek. S pomocí grilovacích doplňků Weber s dlouhou živostností již bude grilování skutečnou hračkou.

Nabídku příslušenství jsme roztřídily do čtyř základních kategorií. První hlavní kategorií je Grilovací výbavu, která se hodí vesměs ke všem druhům grilů, ke grilům na uhlí, plynovým, peletovým i elektrickým. Najdete zde samostatné podkategorie třeba pro Grilovací náčiní nebo Grilovací nádobí, stojánky a misky, které Vám umožní jednoduchou přípravu nejrůznějších pokrmů na grilu, od ryb, přes hamburgery až po zeleninu. Přehledně zde máme také vyčleněnu kategorii s velmi oblíbeným Gourmet BBQ příslušenstvím, určeným pro všechny majitele grilů s roštem, který disponuje kulatým vyměnitelným středem. U většiny grilů Weber můžete tento střed jednoduše vyměnit za litinovou mřížku, hrnec, pizza kámen, stojánek na kuře či třeba vaflovač. Na svém grilu Weber tak připravíte prakticky jakýkoliv pokrm, záleží jen na Vaší fantazii. 

Podobně mají samostatnou podkategorii také všechny Litinové a keramické desky, tály a planche s odpovídajícími doplňky, jako jsou například různé obracečky, škrabky či poklice. Pro téměř všechny své grily nabízí Weber jedinečné otáčecí špízy s elektromotorkem, na kterých díky jejich elektromotorku snadno ugrilujete i velké kusy masa ze všech stran rovnoměrně. Stačí si jen vybrat pro Váš gril Weber ten správný špíz. Pro náročnější jídla a pro náročnější Grill Mastery je připravena sekcenebo chytré teploměry iGrill a Connect. Kategorie výbavy ke grilování je zakončena ještě Výbavou ke stolování a noži a nakonec obsahuje také Weber Fanshop.

Další velkou samostatnou kategorií po univerzální grilovací výbavě jsou produkty určené na čištění a údržbu Vašeho grilu. Zboží je zde dále rozděleno na pomůcky na čištění grilu, kde najdete drobnosti k zachování Vašeho grilu, od klasických čistících kartáčů až po špachtle na topné spirály elektrických grilů Weber. Druhou podkategorií jsou zde ochranné obaly. Ty Weber nabízí ke všem svým grilům, vždy přesně upravené a padnoucí na odpovídající gril.

Dále trošku specifičtěji - pokud používáte gril na dřevěné uhlí nebo plynový gril, nahlédněte do sekce paliva. V ní objevíte třeba ty nejkvalitnější grilovací brikety Weber a různé pomůcky k jejich zapálení nebo také plynové kartuše. Nachází se zde i vše potřebné pro uzení, což Vám umožní na všech grilech Weber vytvořit jedinečné kouřové aroma.

A nakonec máme veškeré příslušenství rozděleno také podle toho, ke kterým řadám grilů je určeno. Proto máme samostatně následující kategorie:
Příslušenství pro kotlové grily Weber
Příslušenství pro plynové grily Weber Spirit, Genesis a Summit
Příslušenství pro plynové a elektrické grily Weber Q
Příslušenství pro peletové grily Weber SmokeFire
Příslušenství pro elektrické grily Weber Lumin