Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Weber příslušenství ke grilům

Weber příslušenství ke grilům

Aby byla při grilování optimální pohoda, je třeba mít také kvalitní příslušenství, které povýší tuto činnost na radostný zážitek. S pomocí grilovacích doplňků Weber s dlouhou živostností již bude grilování skutečnou hračkou. 

V nabídce si můžete vybrat z grilovacího náčiní, příborů a dalších základních doplňků Weber, které se hodí k úplně každému grilu, ať už se jedná o gril plynový, elektrický či na dřevěné uhlí. Mezi grilovacím nádobím, stojánky a miskami najdete příslušenství, které Vám umožní jednoduchou přípravu nejrůznějších pokrmů na grilu, od ryb, přes hamburgery až po zeleninu. 

Pro téměř všechny své grily nabízí Weber jedinečné otáčecí špízy, na kterých díky jejich elektromotorku snadno ugrilujete i velké kusy masa ze všech stran rovnoměrně. Stačí si jen vybrat pro Váš gril Weber ten správný špíz.  Gourmet BBQ System je jedinečný systém grilovacích pomůcek z dílny Webera. Je určen pro všechny majitele grilů s roštem, který disponuje kulatým vyměnitelným středem. U většiny grilů Weber můžete tento střed jednoduše vyměnit za litinovou mřížku, hrnec, pizza kámen, stojánek na kuře či třeba vaflovač. Na svém grilu Weber tak připravíte prakticky jakýkoliv pokrm, záleží jen na Vaší fantazii. 

Pro nejnáročnější zákazníky je připravena kategorie Weber Deluxe a iGrill, ve které se nachází to nejlepší příslušenství ke grilům Weber. Nejenže je vyrobeno z kvalitních materiálů a disponuje výbornými funkcemi, zároveň je u nich i kladen důraz na design, takže stylově doplní výbavu každého majitele grilu Weber. V této kategorii najdete i moderní řadu teploměrů Weber iGrill.

Abyste si udrželi svůj gril Weber jako nový i po několika letech užívání, podívejte se do kategorií ochranné obaly a čištění a údržba. Najdete zde výborné pomůcky k zachování Vašeho grilu, od klasických čistících kartáčů až po špachtle na topné spirály elektrických grilů Weber.

Pokud používáte gril na dřevěné uhlí nebo plynový gril, nahlédněte do sekce paliva. V ní objevíte třeba ty nejkvalitnější grilovací brikety Weber a různé pomůcky k jejich zapálení nebo také plynové kartuše. Nachází se zde i udící lupínky, které Vám umožní na Všech grilech Weber vytvořit jedinečné kouřové aroma.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Fotky z naší první Gril Akademie
Přidáváme pár fotek z naší první Gril Akademie konané 12. 6. 2019. Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit opět příště!
Celý článek
Gril Akademie Weber 12. června!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 12. červnna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY