Menu
0
Váš košík je prázdný

Kožené grilovací rukavice Weber

Kožené grilovací rukavice

Kožené grilovací rukavice Weber

Grilovací rukavice Weber z kůže nejvyšší kvality v černé barvě. Extra dlouhá rukavice chrání vaše ruce a předloktí před žárem sálajícím z grilu. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Kožené grilovací rukavice Weber

Odolné kožené rukavice Weber díky své délce ochrání Vaše ruce i předloktí před žárem z grilu a zabrání tak popálení. Zároveň Vám kvalitní kůže poskytuje pevný povrch a z ruky Vám tak nevyklouzne žádné grilovací příslušenství. Kromě toho navíc rukavice nabízí pěkný design a budou tak stylovým doplňkem Vaší grilovací výbavy.

Balení obsahuje pár obou rukavic "prsťáků". Po použití můžete rukavice pověsit na háček u Vašeho grilu.

Velikost rukavic je univerzální a měly by tak na ruku sedět každému. Jejich délka činí 35 cm a ochrání proto dobře i velkou část předloktí.

S těmito grilovacími rukavicemi si můžete užít bezpečné a stylové grilování s Weberem.

Rozměry: 

  • Délka : 35 cm
  • Univerzální velikost
 

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.