Menu
0
Váš košík je prázdný
Oficiální prodejce nábytku HartmanOficiální prodejce nábytku HartmanNejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman
Ancona zahradní hliníkové lounge křesloAncona zahradní hliníkové lounge křeslo
poslední na prodejně
13 990 Kč11 990 Kč
Ancona zahradní hliníková jídelní polohovací židleAncona zahradní hliníková jídelní polohovací židle
poslední na prodejně
12 690 Kč10 990 Kč
Ancona zahradní hliníkový lounge stůl 140 x 70Ancona zahradní hliníkový lounge stůl 140 x 70
poslední na prodejně
12 890 Kč10 890 Kč

Kolekce Ancona

Ancona je moderní kolekce zahradního nábytku s luxusními, pohodlnými polštáři a robustní hliníkovou konstrukcí. Některá křesla z této kolekce mají navíc luxusní hydraulický polohovací mechanismus na zmáčknutí tlačítka.

V kolekci najdete lounge sedací soupravu s poměrně variabilními možnostmi kombinací a také jídelní židle nebo zahradní lehátko.

Základem všech produktů z kolekce Ancona jsou její luxusní, pohodlné polštáře. Ty jsou tvořeny dvěma samostatnými částmi. Obal polštáře je na zip a lze jej snadno sundat a vyprat v běžné pračce. Vyroben je z látky olefin, která je příjemná na dotek a má vysoce kvalitní vlastnosti. Pro svoji odolnost vůči UV záření si udrží stálobarevnost po mnoho let a díky dalším vlastnostem je ideální na celoroční venkovní použití. Polštářům nevadí mráz, sníh, déšť, ani jiné povětrnostní vlivy a není tak potřeba je jakkoliv schovávat (třeba na zimu je mnoho zákazníků schovává, ale nutné to není). Obal polštáře stačí jednou za čas oprášit a vyprat v pračce a to je vše, žádná další péče není potřeba. Svoje původní vlastnosti si udrží na mnoho let dopředu.

Polštář samotný je vyroben z umělé látky quick dry foam. Jedná se o speciální rychleschnoucí pěnu ideální pro použití na zahradním nábytku. Oproti běžné pěně tento materiál vůbec nezachytává vodu - voda pěnou jednoduše proteče. Díky tomu rychle uschne a nemůže se v ní vytvořit plíseň. Nemusíte se tak bát sednout si na nábytek, když jste mokří z bazénu. Polštáře mohou být na přímém dešti a do hodiny Vám uschnou.

Polštáře jsou umístěny v robustní konstrukci vyrobené z hliníkové slitiny s černou povrchovou úpravou. Konstrukce je velmi pevná a odolná vůči všem povětrnostním vlivům. Nevyžaduje vůbec žádnou péči a jako nová bude vypadat i po mnoha letech. Úplně stačí ji jednou za čas utřít či opláchnout od prachu, klidně i pod tekoucí vodou ze zahradní hadice. Nevadí jí žádné počasí a ani časem neztratí na přímém slunci barvu. Ostatně, je dělána na venkovní použití a jednoduše vydrží napořád.

Specifika lounge soupravy Ancona

Lounge sedací soupravy Ancona jsou dodávány jako rohový set (s dostatečnou délkou i na natáhnutí se) nebo jako různé kombinace křesel, dvojsedaček a trojsedaček. Všechny tyto sedačky a křesla mají snížené sezení pro pohodlné lenošení přes celé odpoledne i do večera. Z jejich hlubokého sedu se Vám jednoduše nebude chtít vstávat :)

Součástí lounge setů bývá i ladící stůl Ancona s celohliníkovou konstrukcí a vrchní keramickou deskou, také zcela bezúdržbovou. U rohové soupravy je navíc stůl vyvýšený, díky čemuž u něj není problém se třeba i pohodlně najíst.

Některá lounge křesla a sedačky mají zabudovaný luxusní hydraulický sklopný mechanismus. Stačí jedním prstem zmáčknout tlačítko sklápění schované pod područkou a záda se pomalu sklopí, skoro až do polohy lehátka. Pro vrácení do původní polohy stačí opět zmáčknout tlačítko. S tímto mechanismem máme v nabídce lounge křeslo, lounge dvojsedačku i jídelní židli.

Specifika jídelních židlí Ancona

Vysoce pohodlné jídelní židle, které budou skvěle ladit především s různými hliníkovými jídelními stoly - u nás je používáme například ke stolům Tanger. Jejich výška je každopádně standardizována a přizpůsobena ke všem běžným jídelním stolům.

Jídelní židle Ancona je nabízena ve variantě s pevnou konstrukcí a ve variantě s luxusním hydraulickým sklopným mechanismem. Stačí jedním prstem zmáčknout tlačítko sklápění schované v područce a záda se pomalu sklopí. Pro vrácení do původní polohy stačí opět zmáčknout tlačítko. S tímto mechanismem máme v nabídce také lounge křeslo a lounge dvojsedačku.

Specifika zahradního lehátka Ancona

Vysoce pohodlné zahradní lehátko Ancona s volně nastavitelným sklopením zádové opěrky. Lehátko má luxusní hydraulický sklopný mechanismus. Stačí jedním prstem zmáčknout tlačítko sklápění schované pod područkou a záda se pomalu sklopí do jaké polohy si přejete. Pro vrácení do původní polohy stačí opět zmáčknout tlačítko.

Lehátko má zároveň u zadních nohou kolečka pro jeho snadné přemístění za sluncem či do stínu.