Menu
0
Váš košík je prázdný

Litinové grilovací pánve Petromax

Litinové grilovací pánve Petromax

V naší nabídce litinového nádobí najdete i několik různých litinových grilovacích pánví. Litinová grilovací pánev Petromax existuje v několika velikostech a v provedení se dvěma úchyty nebo s litinovou rukojetí. Místo hladkého dna má drážky pro vytvoření dokonalé grilovací mřížky na připravovaném jídle. Rozměr pánve v názvu vždy odpovídá průměru spodní styčné plochy.

Všechny litinové grilovací pánve Petromax jsou velmi odolné a především naprosto univerzální - jsou vhodné na elektrickou desku i indukci, na plynový sporák, do trouby, ale i na všechna venkovní ohniště, plotny anebo vhodný gril.

Petromax - kvalita a tradice už od roku 1910

Tradiční značka německé kvality Petromax vám přináší prvotřídní vybavení pro vaření a grilování na ohni pod širým nebem. Ohniště, přenosná kamna, litinové a kovové nádobí, chladící boxy nebo petrolejové svítilny – již od roku 1910 vše pro vaše nezapomenutelná dobrodružství. Produkty jsou vyvíjeny přímo Petromax experty se staletými znalostmi a zkušenostmi, kteří neustále přichází s dalším vzrušujícím vybavením se zaměřením na oheň. Tyto jedinečné produkty s důrazem na kvalitu spatří světlo světa pouze tehdy, jsou-li odolné, robustní a s dlouhou životností. Poznejte vašeho věrného společníka a proměňte každé dobrodružství v nezapomenutelný zážitek.

Litina nadevše

Litinové nádobí má za sebou dlouhou historii. Dnes se můžeme těšit z moderních litinových společníků Petromax, které vedle klasických výhod litiny přináší i promyšlené detaily. Efektivní udržení a přenos tepla zajistí nejen vynikající vlastnosti litiny, ale také speciální povrchová úprava. Díky předem upravenému povrchu (seasoned finish) není nutné počáteční zapékání a nádobí lze ihned používat. Na litinovém nádobí se s každým použitím vytváří patina, která zabraňuje přichytávání jídla. Čím silnější patina, tím méně olejů a tuků při vaření potřebujete. Dosáhnete tak přirozeně nepřilnavého povrchu bez použití chemických látek. Navíc nádobí s časem nabývá na robustnosti, díky čemuž má extrémně dlouhou životnost.

Kvalitní litinové nádobí oceníte nejen na otevřeném ohni, ale i v domácí kuchyni. Ať už vaříte kdekoliv, pokrm z litinové pánve bude vždy zážitkem.