Proč zvolit nábytek Hartman?
NEJVYŠŠÍ KVALITA

Zahradní nábytek značny Hartman je vyhotoven jen z těch nejkvalitnějších materiálů, aby ve venkovních prostorech odolal jakýmkoliv povětrnostním podmínkám. Zahradní nábytek Hartman můžete nechat venku za jakéhokoliv počasí, v zimě i v létě, na slunci i na dešti, nábytek si svoji kvalitu vždy udrží.


 

ABSOLUTNÍ POHODLÍ

Při konstruování svých produktů myslí značka Hartman vždy především na Vaše pohodlí. Zahradní nábytek Hartman je tu především od toho, aby Vám zpříjemnil chvíle strávené na Vaší zahradě či terase s Vaší rodinou a přáteli, abyste se na svoji zahradu vždy rádi vraceli a abyste si mohli užívat naprostého komfortu. Pohodlí při sezení stimuluje Vaše smysly a v tomto ohledu je zahradní nábytek Hartman perfektní.


 

NADČASOVÝ DESIGN

Zahradní nábytek Hartman je tu mimo jiné také od toho, aby pozvedl Vaši zahradu či terasu na vyšší úroveň. Produkty Hartman nabízí moderní styl a neblednoucí barvy, takže Vaše vybavení zahrady zaujme každou návštěvu po mnoho dalších let. Dále barevně oživit Vaši zahradu mohou také mnohé doplňkové polštáře z širokého sortimentu této značky. Hartman tak přinese na Vaši zahradou příjemnou atmosféru a zajistí krásné venkovní zážitky.


 
SNADNÁ ÚDRŽBA

Ergonomické tvarování a využití nejmodernějších inovativních technik zajišťují, že Vám kromě naprostého komfortu Hartman nabídne také lehkou údržbu. Ať už se jedná o dřevěné, kovové či umělohmotné konstrukce či textilní polštáře a potahy, jejich vysoká kvalita zajišťuje, že stačí věnovat jen relativně málo času jeho údržbě a čištění. Předností produktů Hartman je také většinou jejich nízká hmotnost, což Vám zase usnadní manipulaci s nimi.


 
ODOLNOST ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Hartman si moc dobře uvědomuje, že jeho zahradní nábytek bude často vystaven i extrémním povětrnostním vlivům. Proto je vyroben z takových materiálů, aby odolal dešti, mrazům i slunci a zůstal tak na Vaší zahradě krásný po mnoho let.

 

 DLOUHOLETÁ HISTORIE

Značka Hartman působí na trhu zahradního nábytku již více než 50 let. Její kořeny sahají až do 60. let 20. stol a tehdejšího Holandska, kde firma sídlí dodnes. Díky této mnohaleté historii a zkušenostem ví Hartman nejlépe, jak vyrábět zahradní nábytek, jaké jsou pro to nejkvalitnější materiály, jak docílit maximálního komfortu a jaký design odpovídá nejnovějším trendům a udrží si svou krásu po mnoho let.

 

DOSTUPNOST NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Velikou předností značky Hartman je bezpochyby také dlouhodobá dostupnost náhradních dílů k jejich produktům. Když už by náhodou u Vašeho zahradního nábytku Hartman došlo k nějakým komplikacím, většinou je možné k němu dodat potřebné náhradní díly i dlouho po záruce.