Menu
0
Váš košík je prázdný

Plynové ohniště Enders Nova Led M

Plynové ohniště Enders Nova Led M

Plynové ohniště Enders Nova Led M

Moderní plynové ohniště s regulovatelným plamenem a integrovaným LED světlem jak u plamene, tak ve spodní části ohniště. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce topidel Enders

Enders je německá značka vysoce kvalitních plynových i elektrických venkovních topidel. Díky své dlouholeté tradici nyní nabízí špičku na trhu mezi venkovními ohřívači.Přednosti značky Enders

Plynové ohniště Enders Nova Led M

Německá firma Enders byla založena před více než sto lety a na trhu tepelných zářičů se pohybuje několik desítek let. Jejich produkty se díky tomu mohou pyšnit vysokou kvalitou zpracování, velikou spolehlivostí a nejmodernějšími technologiemi v oboru

Nejinak tomu je i u moderního terasového plynového ohniště Enders Nova Led. Štíhlý tvar kompaktního těla, které uschovává plynovou lahev, je z vrchní částí doplněn kulatým kouřovým sklem, za kterým pak tančí samotný oheň. Jak řada "M", tak i jeho větší sourozenec "L", se pak pyšní opravdovou designovou lahůdkou - LED ambientním osvětlením, a to hned dvojnásobně. První osvětlení je po celém obvodu základny, ohniště si tak prémiovým způsobem ohraničuje svoje místo na zahradě či terase. Druhé osvětlení je uschované ve spodní části skla, které chrání před ohněm, a po zapnutí tak oheň působí o něco více majestátněji. Každé ze dvou luxusních osvětlení můžeme ovládat jednotlivě.

Plamen je poháněn plynule nastavitelným ECO hořákem o výkonu 1 - 2,5 kW pro extra dlouhou dobu hoření. Regulátorem tak lze ovládat i výšku viditelného plamene. Řada "M" do svého kompaktního těla pojme PB lahev do maximální výšky 47 cm, což odpovídá 5-8 kilogramové PB lahvi. Délka hoření tak může dosáhnout až 111 hodin. Plamen se zapaluje snadno pomocí zabudovaného elektrického zapalování na baterky.

Důležitou vlastností ohniště Enders Nova Led je i jeho bezpečnost. Plamen je z bočních stran schován za kouřovým odolným sklem, je tedy nejen chráněn proti větru, ale nehrozí to, že do něj sáhnou například děti a popálí se. Rozhodně nehrozí přenos plamene do okolí. Lahev je uschována v těle topidla a ovládací prvky jsou umístěny bezpečně uvnitř krytu. Samozřejmostí jsou i pojistky proti přehřátí a proti převrhnutí topidla - pojistka při něm zastaví přívod plynu a automaticky tak vypne hořák.

Všechna plynová topidla a ohniště jsou určena pro použití s propanovými či propanbutanovými láhvemi. Za nás doporučujeme spíše láhve plněné čistým propanem, který bez problémů funguje i v zimě. Klasické PB láhve totiž kolem 0 °C již přestávají účinně fungovat. Čistý propan také méně zanáší trubky a hořáky topidel. Součástí balení je i hadice a regulátor pro napojení na klasické plynové láhve.

K další výhodě tohoto venkovního ohniště patří i fakt, že díky svým kompaktním rozměrům ho zvládneme přemístit velice snadno a vejde se i na ty nejmenší terasy či zahrady.

Všechny plynové zářiče, topidla a ohniště s výhřevem dokola 360° by měly být postaveny alespoň metr od stěny a strop by neměl být blíže než metr nad nimi.

S venkovními ohništi Enders si zpříjemníte chladnější letní večery, podzimní grilovačky nebo třeba zimní venkovní party s přáteli.
 

Vlastnosti venkovního ohniště Enders Nova Led M:

 • Vysoce kvalitní zpracování

 • Plynule nastavitelný viditelný plamen

 • Plynule nastavitelný výkon 1 - 2,5 kW

 • Až 111 hodin hoření

 • Zabudované elektrické zapalování na baterky pro snadné nastartování

 • Bezpečnostní pojistka při převrhnutí

 • Prostor pro uschování až 8 kg PB láhve

 • Ambientní LED osvětlení základny i plamene

 • Ochranné kouřové sklo

 • Hadice a regulátor součástí balení

Parametry:

 • Šířka - 39 cm

 • Výška - 76 cm

 • Hloubka 39 cm

 • Hmotnost - 13 kg

 • Maximální výkon - 2,5 kW

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

nejhoršínejlepší
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.