Menu
0
Váš košík je prázdný

Stolní grily Weber

Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Stolní grily Weber

Objevte náš široký sortiment stolních grilů. Jsou ideální volbou pro všechny milovníky grilování, kteří ocení kompaktní a praktické rozměry. Naše stolní grily jsou navrženy tak, aby nabízely dostatečnou grilovací plochu a zároveň dosahovaly praktických rozměrů. Díky tomu je minimalizován prostor, který gril zabírá, když jej nepoužíváte. Hodí se tak na balkóny, terasy, zahrádky a jsou vhodné i na cesty. Gril na stůl si zkrátka položíte kamkoliv, kde zrovna chcete grilovat a nemusíte se obtížně tahat s ničím rozměrným.

Díky jejich snadnému přenášení Vás může doprovázet kamkoliv. Grily na stůl jsou perfektní i třeba na chatu či zahradu, kde by se jinak každý mohl strachovat o svůj klasický gril venku a zároveň celou zimu nebude překážet. Zkrátka si ho stačí vzít s sebou a snadno se rozloží na skříňku, zahradní stůl nebo jakoukoliv jinou plochu. Díky dlouholetým zkušenostem ve Weberu jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a nemusíte se tak o něj při přesunu obávat.

V naší kolekci najdete grily na plyn, grily na elektřinu a samozřejmě i na dřevěné uhlí. Zároveň si můžete vybrat opravdu malý gril nebo i gril, na kterém se dá připravit jídlo i pro početnou rodinu. Jednu skutečnost však mají všechny společné, nebudou vás limitovat v tom kde a kdy si chcete připravit něco výborného k jídlu. Gril na stůl může být i Vaším novým parťákem. Díky své praktičnosti, kompaktním rozměrům a snadnému přenášení poslouží kdekoliv.