Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Kolekce Sophie
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber
Nebyly nalezeny žádné produkty

Kolekce Sophie

Kolekce Sophie představuje mezi zahradním nábytkem Hartman moderní řadu cenově dostupných jídelních židlí a stolů v několika různých variantách provedení. Díky tomu zde jistě najdete nábytek, který se perfektně hodí na jakoukoliv zahradu či terasu. U celé řady Sophie je designem i použitými materiály kladen velký důraz na praktičnost a co nejmenší potřebnou údržbu.

Jídelní židle Sophie mají vždy stejný základ, a sice ergonomicky tvarované sedátko z umělé hmoty několika různých barev. To je poté posazeno na nohách vyrobených z hliníkové slitiny, týkového dřeva či ušlechtilé oceli. Hliníková konstrukce má ve variantě Studio kulaté nohy, ve variantě Element pak hranaté, v této variantě je navíc i stohovatelné provedení židlí Sophie. Varianty Studio i Element jsou nabízeny s područkami či bez.

Mezi jídelními stoly Sophie najdete také varianty Studio a Element různých rozměrů s jídelní plochou vyrobenou z vysokotlakého laminátu. Blízce příbuzné jsou jim jídelní stoly Sophie Bistro vyrobené ze stejných materiálů. Jsou zde i celotýkové stoly nebo také stoly Sophie Yasmani, které mají týkovou jídelní plochu a robustní nohy z hliníkové slitiny.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Gril Akademie Weber 12. června!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 12. červnna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
Top Zahradní Nábytek
Založili jsme Top Zahradní Nábytek, zaměřený výhradně na zahradní nábytek značky Hartman. V souvislosti s tím jsme již také spustili nové stránky TopZahradniNabytek.cz, pojďte se na ně s námi podívat!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY