Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Lehátková souprava Casablanca
Lehátková souprava Casablanca

Lehátková souprava Casablanca

Elegantní sedací souprava Casablanca, která je unikátní díky možnosti natočení sedačky do libovolných úhlů. V kolekci se nachází mimo jiné i luxusní křeslo s podnožkou. Více o produktu

Potřebujete poradit?

Proč zvolit gril Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Lehátková souprava Casablanca

Lehátková souprava Casablanca

Elegantní lounge souprava Casablanca značky Hartman vám poskytne naprosté pohodlí, stylový design a dlouholetou životnost. Oproti snad všem ostatním sedacím soupravám Hartman má však jednu velkou výhodu. Sedačky zde nejsou nijak připevněny k rohovému stolku a proto je lze nastavit i do jiných než pravého úhlu. Díky tomu se tak perfektně hodí prakticky do jakéhokoliv prostoru.

Produkty z řady Casablanca spadají pod ratanový zahradní nábytek. Odolná pryskyřicová vlákna jsou zde vypletena na lehkou hliníkovou konstrukci. Ratan má v řadě Casablanca světle krémovou až bílou barvu, kterou stylově doplňují tmavě šedé polštáře s designovým prošitím. Polštáře jsou velmi hluboké a proto si na nich každý může dopřát naprostý komfort třeba celé odpoledne i večer v kuse.

Všechny kulaté stoly z řady Casablanca mají konstrukci vyrobenou také z hliníku a ratanu a na horní straně je položena vysoce odolná skleněná plocha. Velkou výhodou kolekce Casablanca je právě fakt, že rohová část sedačky je nahrazena kulatým stolem. Nejen že tím získáté praktickou odkládací plochu ihned po ruce, ale také díky tomu můžete svou sedací soupravu natočit do libovolného úhlu, jelikož sedačky ke stolu nejsou nijak připevněny, pouze se tvarem navzájem dokonale kopírují. Pro svoji flexibilitu tak můžete mít sedačku napolohovanou v pravém úhlu, ale třeba i klidně v rovině.

V kolekci Casablanca najdete rohovou sedací soupravu, jejíž součástí je jeden rohový stolek, který opticky spojuje levou a pravou sedačku této sestavy. Součástí balení je i velký prostřední stůl. Dokoupit k této soupravě lze libovolné množství dalších stolů a stolků několika velikostí. V kolekci Casablanca se nachází také velmi pohodlné multifunkční křeslo s podnožkou, které lze použít jako doplňující křeslo k rohové soupravě, nebo jako třeba lehátko k bazénu.

Na této stránce je uvedena sada dvou křesel s podnožkami a jednoho postranního stolku, přičemž všechny tyto kusy nábytku jsou zahrnuty v ceně. Dohromady tyto produkty prakticky vytváří velmi pohodlnou lehátkovou soupravu, která bude výborně vypadat například u bazénu.

Zeptejte se nás

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Gril Akademie Weber 12. června!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 12. červnna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
Top Zahradní Nábytek
Založili jsme Top Zahradní Nábytek, zaměřený výhradně na zahradní nábytek značky Hartman. V souvislosti s tím jsme již také spustili nové stránky TopZahradniNabytek.cz, pojďte se na ně s námi podívat!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY