Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Ratanový zahradní nábytek Hartman
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber
Nebyly nalezeny žádné produkty

Ratanový zahradní nábytek Hartman

V sortimentu Hartman se samozřejmě nachází i oblíbený ratanový zahradní nábytek. Ten je vyroben vypletením odolných pryskyřicových vláken na lehkou hliníkovou konstrukci. Ratanový materiál má výhodu dlouholeté trvanlivosti i při minimální údržbě.

Hartman nabízí několik kolekcí ratanového nábytku, za zmínku stojí například originální nábytek Casablanca. Mezi ratanovým zahradním nábytkem značky Hartman se však nachází kolekcí více, a to v rámci jídelního stolovacího nábytku i v rámci lounge sedacích souprav.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Gril Akademie Weber 12. června!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 12. červnna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
Top Zahradní Nábytek
Založili jsme Top Zahradní Nábytek, zaměřený výhradně na zahradní nábytek značky Hartman. V souvislosti s tím jsme již také spustili nové stránky TopZahradniNabytek.cz, pojďte se na ně s námi podívat!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY