Menu
0
Váš košík je prázdný

3dílná sada WEBER Style CWS - grilovací pánev, hrnec na omáčky a madlo

3dílná sada WEBER CWS

3dílná sada WEBER Style CWS - grilovací pánev, hrnec na omáčky a madlo

3dílná sada WEBER Style CWS, grilovací pánev 28 cm, hrnec na omáčku a madlo. Se stylovým grilovacím nádobím Weber můžete kombinovat zcela podle chuti. Kombinujte zcela podle vaší chuti. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

3dílná sada WEBER Style CWS - grilovací pánev, hrnec na omáčky a madlo

3dílná sada WEBER Style CWS, grilovací pánev 28 cm, hrnec na omáčku a madlo. Se stylovým grilovacím nádobím Weber® můžete kombinovat zcela podle chuti.  Kombinujte zcela podle vaší chuti.  

Systém CWS (Cookware system):

Společost Weber nabízí nejen ideální příslušenství pro zdařilé grilovací menu díky jehož  speciální  povrchové úpravě se postará o vynikající výsledky, ale okouzlí také navíc díky svému inteligentnímu uzpůsobení pro všechny modely  grilů Weber®Univerzální madlo, jež je v nabídce této řady lze použít na všechny díly a navíc jednotlivé díly lze bez madla úsporně naskládat na sebe.
 

3dílná sada WEBER Style:

  • Univerzální rukojeť je možno použít pro všechny díly
  • Jednotlivé díly je možno uložit pro úsporu místa bez rukojeti snadno do sebe
  • Rozměry pánve 28 x 5cm
  • Rozměry hrnce na omáčku 18 x 8cm

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

nejhoršínejlepší
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.