Menu
0
Váš košík je prázdný

Petromax pánev z kované oceli - 25 cm

Petromax pánev z kované oceli - 25 cm

Petromax pánev z kované oceli - 25 cm

Poznejte jedinečné výhody kovaného nádobí vynikající kvality Petromax. Ať už vaříte na otevřeném ohni, ve venkovní kuchyni nebo doma, kované nádobí vašemu menu dodá jedinečnou chuť. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Petromax pánev z kované oceli - 25 cm

Petromax - kvalita a tradice už od roku 1910

Tradiční značka německé kvality Petromax vám přináší prvotřídní vybavení pro vaření a grilování na ohni pod širým nebem. Ohniště, přenosná kamna, litinové a kovové nádobí, chladící boxy nebo petrolejové svítilny – již od roku 1910 vše pro vaše nezapomenutelná dobrodružství. Produkty jsou vyvíjeny přímo Petromax experty se staletými znalostmi a zkušenostmi, kteří neustále přichází s dalším vzrušujícím vybavením se zaměřením na oheň. Tyto jedinečné produkty s důrazem na kvalitu spatří světlo světa pouze tehdy, jsou-li odolné, robustní a s dlouhou životností. Poznejte vašeho věrného společníka a proměňte každé dobrodružství v nezapomenutelný zážitek.

Vaření na kovu - praktičnost a odolnost

S kovanou pánví Petromax poznáte nové chutě nejen venkovního vaření. Díky vynikající tepelné vodivosti dosahuje pánev velmi rychle vysokých teplot. V pánvi připravíte nejen lahodné steaky, ale třeba i brambory a zeleninu. Stejně tak ji oceníte i při smažení. S každým použitím se na pánvi vytváří patina, která zabraňuje přichytávání jídla. Čím silnější patina, tím méně olejů a tuků při vaření potřebujete. Dosáhnete tak přirozeně nepřilnavého povrchu bez použití chemických látek. Navíc pánev s časem nabývá na robustnosti.

Je dostupná ve 4 velikostech, abyste mohli vybrat to správné vybavení přesně podle vašich potřeb. Pánev je vhodná na všechny typy sporáků, varných desek a vaření na otevřeném ohni. Pro svou snadnou manipulaci a nenáročné čištění se skvěle hodí i pro začátečníky

V balení za uvedenou cenu je pouze jedna pánev, přestože na hlavním produktovém obrázku máme zaráz zobrazeny pánve o všech velikostech.

Parametry pánve

  • Přirozeně nepřilnavý povrch
  • S každým použitím se vytváří žádoucí patina zvyšující nepřilnavost
  • Vhodná pro přímý plamen, ale i všechny typy grilů, vařičů a varných desek včetně indukce
  • Průměr dna: 25 cm
  • Průměr u horního okraje: 32 cm
  • Výška: 15 cm
  • Hmotnost: 2 kg

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.