Proč zvolit svíčky WoodWick?

NEJVYŠŠÍ KVALITA

Svíčky WoodWick používají vždy vonné složky nejvyšší kvality, kontrolované a namíchané mistry parfémáři tak, aby se vůně svíček vždy uvolnila v dostatečné míře a intenzitě. Vonné kompozice přinášejí intenzívní, bohatý a autentický zážitek. Svíčky jsou uschovány v elegantních silných sklenicích krásného tvaru se stylovými dřevěnými víčky. Svíčky samotné pak tvoří sytě zbarvená hladká směs nejkvalitnějšího parafínu a sójového vosku, nasycená koncertovanou vůní a dřevěný knot, který zajistí rovnoměrný plamen a rozptýlení vůně po celé místnosti.

 
UNIKÁTNÍ KNOT

Co opravdu vyzdvyhuje svíčky WoodWick nad konkurenci je unikátní praskací knot. Díky jedinečnému křížkovému tvaru těchto knotů se, oproti klasickým bavlněným knotům, až 5x rychlejší rozpustí voskové jezírko a tak rychle zahltí místnost příjemnou vůní. Dále tento knot garantuje čisté hoření bez sazí na skle, a jeho nejlepší vlasností je to, že vytváří jemný zvuk praskajícího ohně. Doma tak máme jedinečnou atmosféru vůně a zvuku. DLOUHÁ DOBA HOŘENÍ

Svíčky WoodWick lze pořídit hned v několika velikostech. Pokud nám ale jde o to, aby nám vonná svíčka hořela co nejdéle a my si tak mohli užívat svoji oblíbenou vůni dlouhé hodiny, jsou svíčky WoodWick o velikosti "Velké" opravdovými šampiony, svíčka o této velikosti nám totiž dokáže hořet až 120 hodin! Ani střední svíčky o hmotnosti 275 g na tom nejsou vůbec špatně, doba hoření až 65 hodin.
 

JEDINEČNÉ VELIKOSTI

Svíčky WoodWick se nám nabízejí krom standartních velikostí pro domácnosti i ve dvou opravdu unikátních. První z nich je vůbec největší svíčka WoodWick, velikost "Velká". Zde máme opravdového obra s váhou více než 600 gramů a s dobou hoření až 120 hodin. Druhou unikátní velikostí, a také asi tou nejoblíbenější, je velikost "Loď". Tyto lodičky váží sice více než 450 gramů, ale tento typ činí opravdovým unikátem, jak už napovídá název, je podlouhlý tvar připomínající loď. Díky těmto unikátním tvarům je tak i po dohoření svíčka užitečná jako elegantní designový doplněk nebo třeba jako váza.

VELKÝ VÝBĚR VŮNÍ

Každý z nás má rád jiné jídlo, jiný design nábytku nebo preferuje jiný typ grilu, a jinak tomu není ani u výběru vůní. Toho si jsou výrobci WoodWick svíček samozřejmě vědomi, proto také tvoří stále nové a nové vůně, kterými Vás mohou potěšit. Momentálně si u nás můžete vybrat z více než 20 různých vůní svíček WoodWick, a dle dostupnosti Vám přinášíme další a další. Vybere si tak opravdu každý, od vůně lesů a dřevin, přes exotické vůně dalekých krajů až po sladké vůně oblíbeného ovoce.