Proč zvolit topidla Enders?NEJVYŠŠÍ KVALITA

Topidla Enders jsou německé výroby, a pokud je Německo něčím (pozitivním :) ) proslaveno, je to vysoká kvalita a preciznost technických výrobků. Jak plynové, tak elektrické hořáky i vnější pouzdra topidel jsou z těch nejkvalitnějších slitin, kde převažuje kvalitní nerezová ocel. Plynová topidla mají pojistku proti převržení i bezpečnostní pojistku zapálení a hořáky mají jednu z nejvyšších účinností na trhu. Pro každé topidlo je i k dispozici nepromokavý, vysoce kvalitní obal.

 VÝBĚR ZE DVOU TYPŮ

Ne všude se hodí topidla plynová, a ne všude se hodí topidla elektrická. Enders se specializuje na oba tyto typy topidel, a tak si vybere opravdu každý. Potřebujete velké plynové topidlo na terasu, okrasné plynové ohniště na zahradu, nebo malé elektrické topidlo na stěnu do dílny, či otočné elektrické topidlo do garáže? U Enders si vyberete. 

 
VÝKON

U Enders chápou, že topidlo má hlavně topit. A i přesto, že u většiny plynových i elektrických topidel lze výkon regulovat, maximální výkony topidel Vás pořádně rozpálí. U největších plynových topidel, které pojmou až 11 kg ocelovou láhev, jsou výkony až 11-14 kW. Tady se, díky vysoké účinnosti, topidla Enders přibližují vydaným teplem konvenčním ohřívačům, které ale mají o 30% vyšší spotřebu a vypouští o 30 % více CO2. Elektrické topidla pak mají nejvyšší výkony až 2100 W a zapojení je standardní 220V přípojkou.
 
 DLOUHOLETÁ HISTORIE

Podobně jako u značky Weber, stojí za Enders dlouholetá historie. Značka samotná se teplem, ohřevem či grilováním zabývá již více než 130 let. Na topidla se pak specializují již několik desítek let, a je velice pravděpodobné, že pokud jste v minulosti byli na zahradní párty, kde Vás příjemně hřálo plynové topidlo, byl to výrobek právě značky Enders. Kvalitou a odborností svých produktů téměř nemají konkurenci. Když si tedy potřebujete zatopit, Enders je jasná volba.