Menu
0
Váš košík je prázdný

Nové grily Weber 2024

Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Nové grily Weber 2024

Stejně jako každý rok, i na sezónu 2024 si Weber připravil několik novinek. A jsme přesvědčeni, že některé z nich se stanou těmi nejprodávanějšími grily ve své kategorii. Na všechny novinky Weber se můžete podívat zde v této kategorii.

Novinka, která zaujme asi největší množství lidí, je nová velikost velmi oblíbeného grilu na dřevěné uhlí Weber Master Touch. Ten bude nově nabízen i ve velikosti s průměrem 67 cm (dosud měly všechny gril v této kategorii průměr 57 cm) a to navíc s grilovacím roštem kompatibilním s Crafted příslušenstvím. Díky tomu poskytne extra velkou grilovací plochu, kterou lze proměnit ve velkou litinovou desku či kámen na pečení třeba pizzy. Samozřejmostí je i možnost použití s GBS wok pánví nebo litinovým hrncem.

Druhou nejzajímavější novinkou mezi grily jsou nové plynové grily Genesis E-315 a E-415. V kategorii Genesis se jedná o nejlevnější modely - v maximální kvalitě a pouze se základní výbavou. Genesis je opravdu luxusní plynový gril, kde se člověk ještě loni u nejlevnějších modelů přibližoval ke 40 tis. Kč. Dnes můžete koupit tento gril za cenovku lehce přes 30 tisíc, což by mohlo oslovit výrazně větší počet lidí.

Obrovskou novinkou je pak také nová řada luxusních plynových grilů Weber Summit. Jsme přesvědčeni, že od roku 2024 se jedná o ty nejlepší plynové grily na trhu. Jedná se o vůbec první plynový gril, u kterého si na digitálním displeji nastavíte teplotu, gril pak udělá vše ostatní za Vás - zažehne hořáky, řídí výkon, vše sleduje a optimalizuje. Dosud bylo nutné otáčet regulátory a teplotu do určité míry odhadovat. Odteď je možné mít všechno na stupeň Celsia přesně. Proč jsou tyto grily unikátní, se raději podívejte přímo v jejich popisku :)

A poslední novinkou na rok 2024 mezi grily je nový cestovní gril Weber Traveler Compact. Jedná se o zmenšenou verzi oblíbeného cestovního grilu Weber Traveler - má sice menší rozměry, výkon a funkce jsou ale stejné.

A co se příslušenství týče, nejprve lze zmínit samozřejmě nové ochranné obaly ke všem uvedeným novým grilům. Jinak nejvíce lidí asi zaujme nový lis na burgery. V trošku jiném provedení již před několika lety v nabídce byl, nyní se konečně vrací. Už tehdy se jednalo o jeden z nejprodávanějších produktů v rámci příslušenství. A nakonec dochází k malé úpravě i u oblíbené Wok pánve - nově má lepší držák pro uchycení v rámci Crafted systému, jinak zůstává stejná.