Menu
0
Váš košík je prázdný

Biohort skříň na nářadí 90 - stříbrná

Biohort skříň na nářadí 90 - stříbrná

Moderní zahradní domek Biohort z řady HighLine v barevném provedení stříbrné metalízy a s jednokřídlými dveřmi. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Autorizovaný prodejce Biohort

Rakouská značka Biohort vyrábí zahradní domky té nejvyšší kvality, díky které může na své produkty garantovat záruku 20 let. Dnes je již dodává do celého světa.Zahradní domky Biohort

Biohort skříň na nářadí 90 - stříbrná

Biohort je rakouská značka specializující se na výrobu zahradních domků již přes 30 let. Za tu dobu si Biohort získal výsadní postavení na trhu a své moderní zahradní domky dnes dodává do celého světa. Značce Biohort se to podařilo díky nejvyšší kvalitě jejích produktů, jejich dokonalé funkčnosti a bezpečnosti. Všechny komponenty zahradních domků Biohort jsou vyráběny v Rakousku nebo Německu.

Každý Biohort domek je vyroben z 0,5 mm silného ocelového plechu, díky čemuž dokáže poskytnout větší odolnost vůči povětrnostním vlivům a delší životnost než produkty jiných značek. Plechy jsou dále žárově pozinkovány a opatřeny polyamidovým vypalovacím lakem. Tento domek na zahradu je proto absolutně odolný vůči všem povětrnostním podmínkám - je dešti vzdorný, může být na mrazu, na přímém slunci, pod sněhem, nic z toho mu nevadí. Díky optimálnímu konstrukčnímu provedení je plechový domek odolný proti bouřím a je testován ve větrném tunelu na sílu větru až 150 km/h. Stejně tak je připraven i na velmi vysoké zatížení sněhem až do 150 kg na metr čtvereční.

Pro všechny uvedené vlastnosti může Biohort na své zahradní domky garantovat 20 letou záruku proti rezivění a naprostou doživotní bezúdržbovost. Zahradní domek nevyžaduje žádnou speciální péči. Je dělán od toho, aby Vám pouze usnadnil skladování Vaší výbavy na zahradu a nevyžadoval od Vás žádnou pozornost.

Primárně je určen zahradní domek na nářadí, ale využít jej můžete prakticky na cokoliv. Výhodou značky Biohort je také to, že se jedná o montovaný zahradní domek a každá produktová řada je proto nabízena v několika velikostních i barevných provedeních. Stejně tak je často možné si zvolit jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře, aby si každý našel vhodné řešení právě pro svoji zahradu. V nabídce je také poměrně široká paleta příslušenství, proto tak můžete tento kovový zahradní domek použít na všemožné venkovní vybavení.

Moderní zahradní domky HighLine

Řada HighLine je společně s řadou Europa mezi zahradními domky Biohort tou nejprodávanější. Jejím hlavním prvkem je moderní plochá střecha s integrovaným designovým světlíkem po celém obvodu, který dovnitř pustí dostatek denního světla.

Dveře mohou být u této řady dvoukřídlé nebo jednokřídlé s panty vpravo. Jednokřídlé dveře lze montovat vždy do kterékoliv boční stěny, dvoukřídlé pak mohou být od velikosti domku H4 také ve kterékoliv stěně. Díky plynové tlakové pružině je u dveří vždy zajištěno pohodlné poloautomatické otevírání. Bezpečnost domku pak zajišťuje robustní nerezový zámek na klíč.

Zahradní domky HighLine jsou nabízeny v barevných provedeních stříbrná metalíza, šedý křemen metalíza a tmavě šedý křemen metalíza.

Mimochodem, zahradní domek HighLine je i první, který jsme si postavili u naší prodejny Top Grily na kraji Brna. Můžete jej tak naživo vidět na naší adrese.

Řešení základů a podlahy u zahradních domků Biohort

U všech produktových řad zahradních domků Biohort jsou v podstatě 4 možnosti řešení základů - domek samotný zabudovaný do betonového základu, hliníkový podlahový rám, podlaha SmartBase nebo podlaha SmartBase Plus.

Betonový základ

Železobetonová základová deska na štěrkovém loži je optimálním, ale také nákladným řešením. U tohoto typu základu musí být zajištěno, aby se do něj nedostala žádná voda. Ideálním řešením je po krajích základové desky schůdek vysoký 2 cm a široký 7 cm. U tohoto provedení nelze použít hliníkový základový rám. Základovou desku se schůdkem lze nahradit rovnou betonovou deskou, ke které určitě doporučujeme použít hliníkový podlahový rám jako příslušenství.
 • Při řešení se schůdkem je možné použití i bez hliníkového podlahového rámu
 • Navrtání stěn přímo do betonu
 • Na rovný beton lze položit hliníkový podlahový rám

Základ s hliníkovým podlahovým rámem

Hliníkový podlahový rám zajistí, že má plechová bouda potřebnou stabilitu i bez betonového základu a zároveň usnadňuje vyrovnání drobných nerovností na podlaze. Lze navrtáním připevnit k různým druhům povrchů - do betonové desky, do rovné dlažby nebo do obrubníku. Pomocí speciálních zemních kotev (dostupné jako příslušenství) lze položit přímo na štěrkový zemní podklad. Štěrk musí mít cca 10 cm a být bez základů či desek. U řešení se štěrkem je nicméně na zákazníkovi zajištění odolnosti proti vichřici.

Hliníkový podlahový rám lze použít v kombinaci s hliníkovými podlahovými deskami a vznikne Vám tak plechový zahradní domek s podlahou. Podlaha se skládá z několika hliníkových žebrovaných segmentů včetně spojovacích profilů. Je doporučeno ještě podložení tvrdou XPS pěnou v tloušťce cca 2-3 cm (nebývá součástí dodávky).

Hliníkový podlahový rám ani hliníkové podlahové desky nejsou automatickou součástí balení u zahradních domků, objednávají se samostatně v rámci příslušenství a vždy ve velikosti potřebné pro daný zahradní domek.

Základ s hliníkovým podlahovým rámem je každopádně nejčastějším řešením připevnění zahradního domku, ať už s podlahovými deskami či bez nich.
 • Vyrovná drobné nerovnosti a zajistí stabilitu
 • Lze navrtat k různým podkladům - do betonové desky, do rovné dlažby, do obrubníku
 • Pomocí zemních kotev lze upevnit i ke štěrkovému podkladu
 • Lze použít v kombinaci s hliníkovými podlahovými deskami

Základ SmartBase

Speciální podlaha SmartBase je určena na povrchy s drobnými nerovnostmi. SmartBase totiž dokáže vyrovnat nerovnosti až do 40 mm a ideální je tak například na kamenný podklad a jiné členitější pevné dlažby. Skládá se z vysoce kvalitní hliníkové desky s žebrovaným povrchem, speciálního základového rámu a výškově nastavitelných nohou.

Při tomto řešení není potřeba kupovat dodatečně hliníkový podlahový rám ani hliníkové podlahové desky. Vše potřebné je u SmartBase součástí balení.
 • Vyrovnání nerovností až do 40 mm
 • Vhodné na kamenný a jiný lehce členitý, pevný podklad

Základ SmartBase Plus

Základna SmartBase Plus je určena pro svahy a travnaté povrchy, přičemž štěrkový základ zde není nutný. Oproti základně SmartBase má pozinkované zemní šrouby místo nastavitelných nohou. Šrouby se šroubují přímo do země a dokáží vyrovnat svah až 15 cm. Půda by přitom měla být kompaktní a bez velkých kamenů. Pro větší svahy lze na přání dokoupit nástavce ke šroubům.

Podlaha SmartBase Plus se skládá z vysoce kvalitní hliníkové desky s žebrovaným povrchem, speciálního základového rámu a zmíněných zemních šroubů.

Při tomto řešení není potřeba kupovat dodatečně hliníkový podlahový rám ani hliníkové podlahové desky. Vše potřebné je u SmartBase Plus součástí balení.
 • Vyrovná svah až do 150 mm
 • Vhodné na trávu

Termín dodání a doprava zdarma

Doručení obvykle probíhá 1-2 týdny od objednání a odesílá se přímo od výrobce z centrálního skladu v Rakousku. Dopravu k zahradnímu domku poskytujeme vždy zdarma na Vaši adresu. Domek přijede rozložený na paletě a jedná se o doručení k obrubníku. Řidič obvykle pomůže se složením za branku/do garáže, pokud jsou přístupné. Vždy je nutné mít na adresu přístup pro nákladní automobil s šířkou cesty alespoň 3 metry, aby bylo doručení možné.

Montáž zahradního domku

Rádi pro Vás zajistíme i odbornou montáž zahradního domku. Spolupracujeme s montážním partnerem, který má se značkou Biohort mnohaleté zkušenosti a montoval již všechny druhy produktů této značky. Cena montáže není v ceně domku a vždy se odvíjí od vybraného produktu a jeho velikosti.

I když doporučujeme odborné montáže využít, můžete si případně montáž určitě zajistit i sami. Obvykle se nejedná o nic technicky příliš náročného, ale počítejte, prosím, že montáž zabere poměrně dost času. Našim partnerům montáž u nejmenších zahradních domků vyjde asi na 4 hodiny, u větších a náročnějších montáží to může být i o několik hodin více. Jedná se však o odborníky, kteří již montáží prováděli několik desítek :) Pro montáž jsou zároveň u zahradních domků vždy nutné dvě osoby.

Záruka výrobce na zahradní domek

Na zahradní domek se vztahuje záruka 20 let proti korozi. Tato prodloužená záruka platí především na všechny hlavní velké plechy domku. U různých menších částí a doplňků (například LED osvětlení, zámek) může být záruka kratší.

Základní výbava domku a další možné příslušenství

Předností zahradních domků Biohort je jejich montovaná konstrukce, která umožňuje, mimo jiné, doplnit zahradní domek poměrně širokou paletou příslušenství. Některé příslušenství je u zahradního domku již součástí balení, některé příslušenství se naopak dokupuje samostatně. Dle velikosti v zahradním domku může být i větší množství některých prvků.

U domku je již součástí balení:
 • Stojany regálu - jedná se o dvě nosné lišty pro montáž příslušenství jako jsou police, policové koše, sada háčků, závěsný koš nebo skládací stůl. Regál lze umístit kamkoliv v domku.
 • Police na regál - v základní výbavě jsou dvě police a lze případně dokoupit další. Police jsou s hloubkou 24,5 cm nebo 43,5 cm.
 • Držák zahradního náčiní - k zavěšení rýčů, hrábí, zahradních hadic, apod. Nosnost držáku je 10 kg a v základní výbavě jsou 4 kusy.
 • Držák na nářadí - určen pro montáž na vnitřní stěnu dveří, přičemž na dveře lze takto umístit maximálně 4 držáky. V základní výbavě jsou 2 tyto držáky.
Další možné příslušenství k dokoupení:
 • Dveřní koše - určené taky na vnitřní stranu dvěří, kovové, v balení jsou vždy dva kusy. Vhodné na zahradní rukavice a drobné nářadí.
 • Policové koše - zavěšují se na stojany regálu, jsou kovové, mají nosnost 3 kg a v balení jsou vždy 2 kusy.
 • Sada háčků - zavěšuje se na stojany regálu.
 • Závěsný koš - z polyesterové tkaniny, zavěšuje se na stojany regálu.
 • Sklápěcí stůl - zavěšuje se na stojany regálu a poskytuje stabilní pracovní plochu.
 • Elektrický montážní panel - umožňuje skrýt vedení kabelů a snadno namontovat spínače a zásuvky (ty nejsou součástí balení, stejně jako žádné elektrické rozvody). 
 • LED osvětlení - lze magneticky upevnit, má pohybové čidlo, napájeno je pomocí baterek a lze dobít přes USB.
 • Sada okapových svodů - dva trubkové svody v barvě domu s výtokovým kolenem.
 • FloraBoard - dva květinové truhlíky stejné barvy jako domek připevněné k vnější stěně domu.
 • Okenní prvek - Boční stěnový panel s výklopným oknem s kovovým rámem a plexisklem. Přivádí do zahrandího domku více denního světla.
 • Postranní střecha - lze připevnit na straně s okapem na jedné nebo obou stranách. Je dostupná ve velikosti S (150 cm) a L (282 cm). Hliníkové podpěry jsou vybaveny výškově nastavitelnými nožičkami a součástí balení jsou okapové svody.
 • Boční a zadní stěny pro postranní střechu - v barvě domku a lze připojit jen jedna stěna (boční nebo zadní) nebo obě.

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

nejhoršínejlepší
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.