Menu
0
Váš košík je prázdný

Killer Hogs BBQ omáčka - The Vinegar Sauce

Killer Hogs BBQ omáčka - The Vinegar Sauce

Killer Hogs BBQ omáčka - The Vinegar Sauce

Killer Hogs, to je značka založená americkými BBQ šampiony. Přinášíme Vám i jejich grilovací omáčky vyladěné do dokonalosti. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Killer Hogs BBQ omáčka - The Vinegar Sauce

Pozvedněte své grilování o další úroveň!

Kvalitní maso a gril, to je základem správného grilování. Ale grilovací omáčky, které Vám přinášíme, jsou právě tím prvkem, který může pozvednout Vaše grilování na úplně novou úroveň. Všechny námi nabízené omáčky jsme osobně vyzkoušeli a můžeme je rozhodně doporučit :)

Killer Hogs, značka založená opravdovými specialisty na grilování. Bratři Reedové více než 20 let grilují na amerických BBQ soutěžích. A z této historie vznikla široká řada koření a omáček, které si za ty roky vyladili do dokonalosti. Pokud nevěříte, tak jeden ze zakládajících bratrů učí grilovat na populárním americkém youtube kanále HowToBBQright. A tyto speciality přímo z Ameriky si nyní můžete objednat i u nás.

Grilovací omáčka Killer Hogs The Vinegar Sauce je specialita inspirována grilováním v Tennessee. Jedná se sice o omáčku na octovém základu, obsahuje ale vyváženou směs chutí. Obsahuje dotek rajčat, je sladká ale i štiplavá a zanechá na konci lehké teplo. Světoví BBQ šampioni ji prostě dotáhli k dokonalosti. Omáčkou potřete Vaši grilovanou pochoutku chvíli předtím, než ji sundáte z grilu.

Balení obsahuje 473 ml. Vyrobeno v USA.

Složení: cukr, jablečný ocet, voda, kukuřičný sirup, rajčatový protlak, kukuřičný sirup s obsahem fruktózy, destilovaný ocet, sůl, omáčka Worcester (melasa, karamelové barvivo, česnekový prášek, ančovičky, tamarind), koření, pasterizovaná smetana, paprika, sušená cibule, benzoát sodný, sorban draselný, sušený česnek, xantanová guma, cibulový prášek, přírodní aroma

Alergeny: mléko a ančovičky
 

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty