Menu
0
Váš košík je prázdný

Killer Hogs BBQ omáčka - The BBQ Sauce

Killer Hogs BBQ omáčka - The BBQ Sauce

Killer Hogs BBQ omáčka - The BBQ Sauce

Killer Hogs, to je značka založená americkými BBQ šampiony. Přinášíme Vám i jejich grilovací omáčky vyladěné do dokonalosti. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Killer Hogs BBQ omáčka - The BBQ Sauce

Pozvedněte své grilování o další úroveň!

Kvalitní maso a gril, to je základem správného grilování. Ale grilovací omáčky, které Vám přinášíme, jsou právě tím prvkem, který může pozvednout Vaše grilování na úplně novou úroveň. Všechny námi nabízené omáčky jsme osobně vyzkoušeli a můžeme je rozhodně doporučit :)

Killer Hogs, značka založená opravdovými specialisty na grilování. Bratři Reedové více než 20 let grilují na amerických BBQ soutěžích. A z této historie vznikla široká řada koření a omáček, které si za ty roky vyladili do dokonalosti. Pokud nevěříte, tak jeden ze zakládajících bratrů učí grilovat na populárním americkém youtube kanále HowToBBQright. A tyto speciality přímo z Ameriky si nyní můžete objednat i u nás.

BBQ omáčka od Killer Hogs představuje způsob, jak se přiblížit opravdu blízko grilovaným pokrmům od amerických BBQ šampionů. Bratři Reedové dotáhli typickou americkou BBQ omáčku k dokonalosti. Tato omáčka nabízí vše, co můžete od grilovací omáčky žádat. Potřete jí grilovaná žebra, křídla nebo jakékoliv jiné maso na Vaší příští grilovačce. A to chvíli předtím než maso sundáte z grilu.

Balení obsahuje 473 ml. Vyrobeno v USA.

Složení: hnědý cukr, jablečný ocet, voda, kukuřičný sirup, rajčatový protlak, kukuřičný sirup s obsahem fruktózy, destilovaný ocet, sůl, omáčka Worcester (melasa, karamelové barvivo, česnekový prášek, ančovičky, tamarind), modifikovaný kukuřičný škrob, koření (červený a černý pepř), paprika, česnekový prášek, xanthanová guma, benzoát sodný, sorban draselný, vanilkový extrakt, cibulový prášek, přírodní aroma

Alergeny: ančovičky

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

nejhoršínejlepší
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty