Menu
0
Váš košík je prázdný

BBQ omáčka Rufus Teague - Touch O' Heat

BBQ omáčka Rufus Teague - Touch O' Heat

BBQ omáčka Rufus Teague - Touch O' Heat

Pozvedněte své grilování o další úroveň. Americké grilovací omáčky Rufus Teague perfektně dochutí Vaše grilované pochoutky. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

BBQ omáčka Rufus Teague - Touch O' Heat

Pozvedněte své grilování o další úroveň!

Kvalitní maso a gril, to je základem správného grilování. Ale grilovací omáčky, které Vám přinášíme, jsou právě tím prvkem, který může pozvednout Vaše grilování na úplně novou úroveň. Všechny námi nabízené omáčky jsme osobně vyzkoušeli a můžeme je rozhodně doporučit :)

Na počátku této značky byl jeden člověk, člověk s chutí na dobrou grilovací omáčku. Dříve ale nebylo tak snadné zaskočit do obchodu a vybrat si z široké nabídky, jako například u nás. Rufus tedy začal experimentovat s vlastními omáčkami, a jak se podle popularity ukázalo, byl v tom opravdu dobrý. Začal je tedy plnit do starých lahví od whiskey. Tohoto tvaru, stejně tak i původních receptů, se drží dodnes.

A jak jednou Rufus Teague řekl: „Dobrá omáčka udělá ze špatné grilovačky dobrou, a z dobré grilovačky ještě lepší.“

Touch O' Heat, už z názvu je patrné, o čem tato omáčka je. Rufus Teague vytvořil tuto grilovací omáčku pro ty, kteří mají rádi dotek pálivého, ale zároveň se nechtějí spálit a užít si všechny chutě. Tato omáčka je sice pálivá, ale ne moc. 

Balení obsahuje 432 g.

Složení: pyré z rajčat, cukr, třtinový cukr, voda, melasa, ocet, sůl, hrozinková pasta, koncentrovaný pomerančový džus, sójová omáčka Tamari (voda, sója, sůl, cukr), sušená cibule, papričky Chipotle, koření (hořčičný prášek), přírodní aroma, kouřové aroma, česnekový prášek, semínka celeru, prášek z celerových semen, hnědá hořčice

Alergeny: ryby (ančovičky), sója, celer, hořčice

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty