Menu
0
Váš košík je prázdný

BBQ omáčka Rufus Teague - Smoky Apple

BBQ omáčka Rufus Teague - Smoky Apple

BBQ omáčka Rufus Teague - Smoky Apple

Pozvedněte své grilování o další úroveň. Americké grilovací omáčky Rufus Teague perfektně dochutí Vaše grilované pochoutky. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

BBQ omáčka Rufus Teague - Smoky Apple

Pozvedněte své grilování o další úroveň!

Kvalitní maso a gril, to je základem správného grilování. Ale grilovací omáčky, které Vám přinášíme, jsou právě tím prvkem, který může pozvednout Vaše grilování na úplně novou úroveň. Všechny námi nabízené omáčky jsme osobně vyzkoušeli a můžeme je rozhodně doporučit :)

Na počátku této značky byl jeden člověk, člověk s chutí na dobrou grilovací omáčku. Dříve ale nebylo tak snadné zaskočit do obchodu a vybrat si z široké nabídky, jako například u nás. Rufus tedy začal experimentovat s vlastními omáčkami, a jak se podle popularity ukázalo, byl v tom opravdu dobrý. Začal je tedy plnit do starých lahví od whiskey. Tohoto tvaru, stejně tak i původních receptů, se drží dodnes.

A jak jednou Rufus Teague řekl: „Dobrá omáčka udělá ze špatné grilovačky dobrou, a z dobré grilovačky ještě lepší.“

Ochutnejte hustou omáčku ve stylu Kansas City. Tato unikátní verze přináší chuť šťiplavého jablka. Stále se jedná o omáčku s ověřeným rajčatovým základem a sladkými tóny, tentokrát ale s dotekem ovocných chutí jablka. Lze použít na všechny typy mas od grilovaných žeber, trhaného masa až po zeleninu. Obzvlášť dobře funguje na vepřovém.

Balení obsahuje 432 g.

Složení: pyré z rajčat, cukr, hnědý cukr, jablečná šťáva koncentrát (9 %), ocet, melasa, voda, sůl, koření (hořčičná mouka), hrozinková pasta, sójová omáčka Tamari (voda, sója, cukr, sůl), pasta z ančoviček, paprika, koncentrovaný pomerančový džus, přírodní aroma, sušená cibule, kouřové aroma, česnekový prášek, semínka celeru

Alergeny: ryby (ančovičky), sója, celer, hořčice

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

nejhoršínejlepší
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty