Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Plynové grily Weber Genesis II
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Plynové grily Weber Genesis II

Plynové grily Weber Genesis jsou "matkou" všech plynových grilů od Webera. Umožňují profesionální grilování i u Vás doma na zahradě, jelikož nabízí vysoký výkon, velkou grilovací plochu a širokou výbavu. Díky odděleně regulovatelným hořákům z ušlechtilé oceli dosáhnete vysokých teplot a je jen na Vás, jak je na grilovacím roštu rozmístíte. Teplotu ve svém grilu stoprocentně kontrolujete pouhým otočením kolečka. Po napojení na plynovou bombu bude Váš Weber gril připraven na grilování během pár minut.

Řada Weber Genesis II přináší nejnovější trendy ze světa grilování i k Vám domů. Hlavními přednostmi těchto grilů jsou vysoká kvalita, široká výbava, praktické funkce a stylový design. Řada Genesis II přivádí starší řadu Genesis k dokonalosti. Nejedná se o pouhé vylepšení ikonického plynového grilu Weber, jde skutečně o revoluci.

Centrem této revoluce je dokonalý grilovací systém GS4, který je složen ze 4 unikátních Weber komponent, které u konkurence nenajdete. Jedná se o speciální zážehový systém, dokonalý zkosený design plynových hořáků, již známé aroma kolejnice Flavorizer Bars a Grease Management systém snadného čištění.

Nejedná se však samozřejmě o jediné přednosti této řady. Tuck-Away ohřívací rošt, postranní vařič, osvětlení grilu a mnoho dalších výhod najdete u jednotlivých modelů grilů Genesis II, kde jsou i podrobněji popsány. Samozřejmostí jsou i všechny vychytávky jako například Gourmet BBQ System, které byly obsaženy i v předešlé generaci těchto grilů.

Řada Genesis II se vyrábí ve dvou variantách a sice základní sérii Genesis II a v luxusnější verzi Genesis II LX. Prohlédněte si tedy jednotlivé modely detailněji. Ať už od svého grilu vyžaduje jakékoliv funkce a dimenze, mezi řadou plynových grilů Weber Genesis II zcela jistě najdete svého favorita
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Fotky z Gril Akademie Weber Expert
Rádi bychom se s Vámi zde podělili o pár fotek z další Gril Akademie Weber, kterou jsme pořádali 9. září. Recepty byly tentokrát zaměřeny na Steaky a Burgery.
Celý článek
Gril Weber v ParaCentru Fenix
Se začátkem léta jsme darovali plynový gril Weber Q 2000 brněnskému ParaCentru Fenix. Podívejte se, jak se jim povedla první grilovačka!
Celý článek
Fotky z Gril Akademie Weber
Přidáváme pár fotek z naší Gril Akademie Weber konané 24. 6. 2020. Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit opět příště!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY