Menu
0
Váš košík je prázdný
Oficiální prodejce nábytku HartmanOficiální prodejce nábytku HartmanNejvyšší kvalita, absolutní pohodlí, snadná údržba a další přednostiPřednosti značky Hartman
Melania rohová souprava - Sunny CreamMelania rohová souprava - Sunny Cream
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
89 990 Kč
Melania lounge souprava - Sunny CreamMelania lounge souprava - Sunny Cream
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
87 790 Kč
Melania jídelní stůl - Sunny CreamMelania jídelní stůl - Sunny Cream
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
25 990 Kč
Melania jídelní židle - natural taupeMelania jídelní židle - natural taupe
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
9 990 Kč
Melania jídelní židle - Sunny CreamMelania jídelní židle - Sunny Cream
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
9 990 Kč
Melania lounge stolek - natural taupeMelania lounge stolek - natural taupe
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
8 490 Kč

Kolekce Melania

Tato tradiční proutěná souprava Hartman se v sortimentu této značky nachází již mnoho let díky její dlouholeté oblibě u zákazníků.

Její největší výhodou je především fakt, že se jedná o určitý kompromis mezi čistě lounge a jídelní soupravou. Její křesla a sedačky jsou v ideální výšce tak, abyste se na nich cítili maximálně pohodlně po mnoho hodin, aji abyste si v nich mohli příjemně sníst třeba pochoutky z Vašeho venkovního grilování. Tomu všemu je uzpůsoben i lounge stůl Melania, který má skoro výšku klasických jídelních stolů.

Sezení i stůl má pevnou hliníkovou konstrukci, na kterou je vypleteno vlákno z umělohmotného ratanu. Velkými přednostmi obou těchto materiálů jsou jejich praktická bezúdržbovost a mnohaletá životnost. Na ratanu i hliníku stačí jednou za čas utřít případné nečistoty či prach, klidně i pod proudem vody ze zahradní hadice.

Použité materiály jsou extrémně odolné vůči všem povětrnostním vlivům i UV záření, nábytek může zůstat na přímém slunci, na dešti i na mrazu a svůj původní vzhled si zachová po mnoho let. Určen je k celoročnímu venkovnímu užití, určitě není potřeba například na zimu schovávat. Zde použité materiály jsou také poměrně lehké a nábytek se proto dá snadno přemísťovat, posouvat.

Vysoce kvalitní jsou i polštáře použité u sezení. Skládají se ze dvou samostatných částí – z potahu z umělých látek a výplně. Potahy lze sejmout a následně i třeba vyprat v pračce, jelikož jsou na zip.

Co se týče stolu, jeho vrchní deska je skleněná. Zároveň má stůl také spodní přihrádku například na časopisy, ovladače nebo třeba na Vaši výbavu ke grilování.

Komfortní hluboké polštáře Vám garantují Vaše luxusní pohodlí při sezení. Tak si užijte venku strávené chvíle naplno!