Menu
0
Váš košík je prázdný

Zahradní Jídelní Stůl Sophie Element Teak 300 x 100 cm

Zahradní Jídelní Stůl Sophie Element Teak 300 x 100 cm

Zahradní Jídelní Stůl Sophie Element Teak 300 x 100 cm

Krásný dřevěný stůl Sophie Element v mohutném designu z vysoce kvalitního certifikovaného teaku. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Zahradní Jídelní Stůl Sophie Element Teak 300 x 100 cm

Tento nádherný celodřevěný stůl Sophie Element Teak má mohutnou stavbu a je vyroben z masivního týkového dřeva. Díky svému provedení se okamžitě stane hlavním designovým prvkem v jakémkoliv venkovním prostoru.

Použité týkové dřevo je FSC certifikováno, což znamená, že pochází z udržitelně obhospodařovávaných lesů. Pro značku Hartman je udržitelná produkce důležitá a proto na žádném svém zahradním nábytku nepoužívá dřevo vzniklé prostým vykácením historických pralesů. Týkové dřevo je zároveň tím nejkvalitnějším dřevem pro venkovní použití. Původem je z Jihovýchodní Aise a má vysoký obsah oleje, díky čemuž je extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům.

Určitě má zůstat venku celoročně a přesto si zachová své kvality po mnoho let. Rozhodně nehrozí například popraskání dřeva. Stůl může stát na přímém slunci i na mrazu a může na něj pršet i sněžit, pro všechny tyto podmínky je vyroben.

Co se údržby týče, povrch stolu může časem zšednout, obzvlášť na přímém slunci. Pokud se Vám ale tento efekt nelíbí, stolu lze snadno vrátit původní barvu. Stačí použít správné ochranné prostředky Hartman a stůl bude i po několika letech jako nový. U nás na showroomu tuto údržbu provádíme jednou ročně a za nás to takto úplně stačí :)

Stoly Sophie Element Teak jsou nabízeny v několika velikostech a týkové dřevo má krásnou šedou barvu.

Parametry nábytku:

Rozměry: 300 x 100 cm
Použitý materiál: FSC certifikované teakové dřevo

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

nejhoršínejlepší
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty

Sophie Teak Zahradní Jídelní Židle s područkami - xerixSophie Teak Zahradní Jídelní Židle s područkami - xerix
Na objednávku (obvykle do 5 dnů u Vás)
4 990 Kč