Menu
0
Váš košík je prázdný

Chytrý květináč Véritable Smart + 4 lingoty

Chytrý květináč Véritable Smart + 4 lingoty

Chytrý květináč Véritable Smart + 4 lingoty

Designový chytrý stolní květináč Véritable Smart se čtyřmi sazeničkami - bazalka, petržel, pažitka a tymián. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Chytrý květináč Véritable Smart + 4 lingoty

Každý grilovaný pokrm, který dochutíme kvalitními a čerstvými bylinkami, se poté povznese o úroveň výše. Díky chytrým květináčům francouzské firmy Véritable si můžete po celý rok dopřát čerstvé BIO bylinky bez pesticidů a chemického ošetření, vypěstované třeba i přímo ve Vaší kuchyni. Celý systém fungování chytrých květináčů je velice intuitivní, kompaktní a efektivní a snadný opravdu pro každého.

Do svých květináčů vyvinula firma Véritable sazeničkové kapsle Lingot, které se skládají ze semínek rostlin dle Vašeho výběru a z kvalitního organického substrátu obohaceného o nezbytné živiny. Každá kapsle Lingot má pak kompozici substrátu, rozložení, šířku a hloubku osazení semínek šitou na mírů každé rostlince zvlášť.

Pěstovat můžete kromě bylinek i cherry rajčátka, lesní jahody, různé chilli papričky nebo třeba čokoládové mini papriky. Vše v BIO kvalitě, bez pesticidů, bez GMO, chutnější a čerstvější než z obchodu, vypěstováno u Vás doma a bez zbytečných odpadů. Kapsle se jednoduše vloží do chytrého květináče dle výběru a jediné, o co se staráme, je zálivka. 

Chytré květináče firmy Véritable po vložení sazeničky stačí pouze zapnout do zásuvky a díky samozavlažovacímu systému stačí dolít vodu cca jednou za 3 týdny, květináč Vás na to sám upozorní. Každý květináč má i výškově nastavitelné LED osvětlení pro urychlení růstu. Svítí 16 hodin denně a zbylých 8 hodin je vypnuté, aby byl napodoben přirozený cyklus rostlin. Díky výkonu a barvě LED světla tak květináč může být i v místnosti bez oken. U většiny rostlinek lze očekávat první sklizeň do 3-4 týdnů od výsadby a období sklizně se pohybuje v rozmezí 4-6 měsíců. Poté stačí zasadit novou rostlinku a proces opakovat.

Díky modernímu vzhledu jsou chytré květináče Véritable hezkým doplňkem nejen do každé chytré domácnosti. Na výběr máme několik možností. Od velikosti květináče - tedy počtu bylinek, které můžeme pěstovat najednou, až po "chytrost" nebo konektivitu jednotlivých květináčů.

Květináč Véritable Smart je díky čtyřem slotům pro Lingoty skvělým, bohatým a celoročním zdrojem čerstvých bylinek. Je vyrobený ze speciálního ABS plastu, má příjemný, zaoblený design v moderní bílé barvě. Dvojitá LED lampa je odděleně, výškově nastavitelná. Zavlažování probíhá automaticky pomocí nádržky o objemu 2 litry s plovákem signalizujícím potřebu doplnit vodu. Květináč si o doplnění vody zažádá i blikáním světel. 

Chytrý květináč Smart je kompatibilní s Veritable Lingoty a pojme celkem 4. Součástí balení jsou Lingoty Bazalka, Petržel, Pažitka a Tymián.

Květináč Smart má LED světla vybavená technologií AdaptLight, která upravuje sílu vydávaného světla podle toho, kolik jej v místnosti na květináč dopadá. Díky tomu svítí vždy přesně v takové intenzitě, jakou květiny potřebují. Lze proto postavit kdekoliv v interiéru, třeba i do okna s jižní orientací na přímé sluneční záření.

Technické specifikace: 

  • Délka: 33 cm; Hloubka: 18,5 cm; Výška při nejvyšší poloze osvětlení: 45 cm
  • Váha: 1,5 kg
  • Objem vody: 2 l
  • Spotřeba elektřiny: 9,5 W/rok
  • Napětí: 100-240 V
  • Použití: vnitřní prostory, 18 - 35 °C
  • Záruka: 2 roky
  • Vyrobeno: Francie

Zeptejte se nás

Zkontrolujete prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Tipy na Vánoční dárky!
Vánoce jsou za dveřmi, pojďte s námi mrknout na nejlepší tipy na dárky nejen pro grilovací nadšence. Máme pro Vás tipy s cenovým rozdělením, vybere si opravdu každý.
Celý článek
Weber novinky 2021
Stejně jako každý rok i letos si Weber připravil mezi grily a příslušenstvím několik novinek. Pojďte se s námi na ně podívat!
Celý článek
Venkovní topidla Enders
S velikou radostí Vám představujeme novinku v našem sortimentu - venkovní topidla Enders!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY