Jsme na prodejně

Na naší prodejně Top Grily máme stále otevřeno podle klasické otevírací doby a fungujeme naplno, včetně odesílání objednávek.

V tuto chvíli se na nás zatím nevztahují nejnovější vládní nařízení ohledně zabránění šíření epidemie koronaviru. Rychle se vyvíjející situaci pečlivě sledujeme a budeme pro Vás mít otevřeno co nejdéle to bude možné a zodpovědné. Stejně tak budeme, doufáme, i v budoucnu bez jakýchkoliv omezení vyřizovat Vaše internetové objednávky.

Vzhledem ke stále se rozšiřujícím omezením a k vývoji v okolních evropských státech ale nelze vyloučit, že se uzavření v blízké době dotkne i naší prodejny. Proto, pokud zvažujete lepší výbavu na Vaši zahradu a další zpříjemnění chvil strávených doma s Vašimi nejbližšími koupí lepšího grilu či nějakého příslušenství, doporučujeme nyní spíše příliš neváhat.

Neustále a rádi pro Vás každopádně budeme k dispozici po telefonu i emailem.

Přejeme Vám pohodový začátek jara, dobrou náladu a samozřejmě hlavně to zdraví!

Za celý tým Top Grily,
Jan Pražan
 

Dodatečné informace k celostátní karanténě od 16. 3.

Na naši výdejnu přes internet objednaného zboží se ani nyní nevztahují vládní uzavírky. Můžete si u nás tedy nadále zboží objednávat i vyzvedávat. Přijaté objednávky vyřizujeme zcela standardně bez omezení a odesíláme nejpozději následující pracovní den. Téměř veškerý sortiment máme skladem a dodávky zboží k Vám domů tedy nebudou nijak omezeny.

Na prodejně jsme dle naší klasické otevírací doby a telefonicky a emailem jsme k dispozici kdykoliv i mimo pracovní dobu. Pokud se s námi budete potřebovat poradit o čemkoliv ohledně grilování, jsme Vám kdykoliv k dispozici.

Především pro účely vyřizování objednávek tedy náš obchod zůstává nadále běžně otevřen. Mějte ale, prosím, na paměti všechna usnesení a doporučení vlády České republiky, nejen ohledně nařízených oblastí karantény. I když třeba nejde přímo o naše zdraví, snažme se udělat maximum pro to, abychom zabránili šíření nákazy.

Děkujeme a v případě jakýchkoliv dotazů se na nás, prosím, neváhejte obrátit. Jsme tu pro Vás!
 

Dodatečné informace od 27. 4.:

Naše prodejna je již otevřena standardně dle naší otevírací doby, bez jakýchkoliv omezení, neváhejte nás navštívit!