Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný

Archiv novinek

Fotky z naší první Gril Akademie
Přidáváme pár fotek z naší první Gril Akademie konané 12. 6. 2019. Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit opět příště!
Celý článek
Gril Akademie Weber 12. června!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 12. červnna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
Top Zahradní Nábytek
Založili jsme Top Zahradní Nábytek, zaměřený výhradně na zahradní nábytek značky Hartman. V souvislosti s tím jsme již také spustili nové stránky TopZahradniNabytek.cz, pojďte se na ně s námi podívat!
Celý článek
Vítejte na nových stránkách!
Vítáme Vás na našich nových stránkách, na kterých jsme v poslední době usilovně pracovali. Doufáme, že se Vám budou líbit!
Celý článek
Nová grilovací sezóna 2019
Nebude to trvat dlouho, venku roztaje sníh a začneme opět naplno grilovat. Letos jsme si pro Vás s předstihem nachystali všechny novinky Weber.
Celý článek
Vánoce jsou za dveřmi!
Blíží se konec roku 2018 a s ním i Vánoce! Když budete vybírat dárky pro své nejbližší, nechte se inspirovat sortimentem Weber!
Celý článek
Zakončení sezóny 2018
Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás tímto informovat o blížícím se zakončení sezóny 2018 a blížících se změnách v sortimentu příští sezóny.
Celý článek
Přímá nebo nepřímá metoda grilování
V čem spočívá rozdíl mezi přímým a nepřímým grilováním? Pojďte se s námi na tyto metody grilování podívat.
Celý článek
Vítejte v grilovací sezóně 2018!
Vážení zákazníci, konečně můžeme zahájit grilovací sezónu roku 2018! A Topgrily si na ni pro Vás připravily mnoho novinek, pojďte se na ně podívat!
Celý článek
Novinky Weber 2018
Vážení zákazníci, vítáme Vás v nové grilovací sezóně 2018! I letos si Weber samozřejmě připravil mnoho novinek pro všechny milovníky grilování.
Celý článek
Vánoce 2017
Blíží se konec roku 2017 a my bychom Vám chtěli popřát krásné Vánoce a šťastný nový rok. V článku naleznete také naši vánoční otevírací dobu.
Celý článek
Naskladnění zásob Weber na Vánoce
Vážení zákazníci, tento týden jsme pro Vás již navezli zásoby na Vánoce. Už nyní si k nám tedy můžete chodit vybírat Weber dárky pod stromeček.
Celý článek
Jak rozžhavit dřevěné uhlí a brikety?
Abyste naplno dokázali využít potenciál kvalitních briket Weber, musíte je umět správně rozžhavit a poté zvládnout udržet jejich teplotu.
Celý článek
Změna otevírací doby
S pomalu končící hlavní částí grilovací sezóny budeme nyní zkracovat otevírací dobu. Soboty u nás budeme mít ještě pár týdnů otevřeno.
Celý článek
Kuřecí stehna whisky
Vyzkoušejte z Vašeho grilu Weber tradiční kuřecí stehna s originální a lahodnou slaninovou omáčkou ochucenou whisky.
Celý článek
Základní výbava pro gril Weber
Jestliže už vlastníte gril Weber, doporučujeme Vám si jej dovybavit základním příslušenstvím, které Vám zde představíme.
Celý článek
Nová poradna grilování
Vážení zákazníci, na našich stránkách nově najdete velmi podrobnou a užitečnou poradnu o grilování, podívejte se na ni!
Celý článek