Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný

Archiv novinek

Fotky z druhé letošní Gril Akademie Weber
Chtěli bychom se s Vámi podělit o pár fotek i z naší druhé letošní Gril Akademie, všem účastníkům ještě jednou děkujeme!
Celý článek
Fotky z naší první Gril Akademie
Přidáváme pár fotek z naší první Gril Akademie konané 12. 6. 2019. Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit opět příště!
Celý článek
Gril Akademie Weber 12. června!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 12. červnna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
Top Zahradní Nábytek
Založili jsme Top Zahradní Nábytek, zaměřený výhradně na zahradní nábytek značky Hartman. V souvislosti s tím jsme již také spustili nové stránky TopZahradniNabytek.cz, pojďte se na ně s námi podívat!
Celý článek
Vítejte na nových stránkách!
Vítáme Vás na našich nových stránkách, na kterých jsme v poslední době usilovně pracovali. Doufáme, že se Vám budou líbit!
Celý článek
Nová grilovací sezóna 2019
Nebude to trvat dlouho, venku roztaje sníh a začneme opět naplno grilovat. Letos jsme si pro Vás s předstihem nachystali všechny novinky Weber.
Celý článek
Vánoce jsou za dveřmi!
Blíží se konec roku 2018 a s ním i Vánoce! Když budete vybírat dárky pro své nejbližší, nechte se inspirovat sortimentem Weber!
Celý článek
Zakončení sezóny 2018
Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás tímto informovat o blížícím se zakončení sezóny 2018 a blížících se změnách v sortimentu příští sezóny.
Celý článek
Přímá nebo nepřímá metoda grilování
V čem spočívá rozdíl mezi přímým a nepřímým grilováním? Pojďte se s námi na tyto metody grilování podívat.
Celý článek
Vítejte v grilovací sezóně 2018!
Vážení zákazníci, konečně můžeme zahájit grilovací sezónu roku 2018! A Topgrily si na ni pro Vás připravily mnoho novinek, pojďte se na ně podívat!
Celý článek
Novinky Weber 2018
Vážení zákazníci, vítáme Vás v nové grilovací sezóně 2018! I letos si Weber samozřejmě připravil mnoho novinek pro všechny milovníky grilování.
Celý článek
Vánoce 2017
Blíží se konec roku 2017 a my bychom Vám chtěli popřát krásné Vánoce a šťastný nový rok. V článku naleznete také naši vánoční otevírací dobu.
Celý článek
Naskladnění zásob Weber na Vánoce
Vážení zákazníci, tento týden jsme pro Vás již navezli zásoby na Vánoce. Už nyní si k nám tedy můžete chodit vybírat Weber dárky pod stromeček.
Celý článek
Jak rozžhavit dřevěné uhlí a brikety?
Abyste naplno dokázali využít potenciál kvalitních briket Weber, musíte je umět správně rozžhavit a poté zvládnout udržet jejich teplotu.
Celý článek
Změna otevírací doby
S pomalu končící hlavní částí grilovací sezóny budeme nyní zkracovat otevírací dobu. Soboty u nás budeme mít ještě pár týdnů otevřeno.
Celý článek
Kuřecí stehna whisky
Vyzkoušejte z Vašeho grilu Weber tradiční kuřecí stehna s originální a lahodnou slaninovou omáčkou ochucenou whisky.
Celý článek
Základní výbava pro gril Weber
Jestliže už vlastníte gril Weber, doporučujeme Vám si jej dovybavit základním příslušenstvím, které Vám zde představíme.
Celý článek