Vánoční novinky Weber

Letos poprvé si pro Vás Weber připravil některé novinky na následující sezónu již na Vánoce a my už pro Vás většinu z nich máme připravenu skladem. Díky tomu si tak u nás můžete pod stromeček už nyní objednávat dárky Weber, které jsou určeny pro nadcházející grilovací sezónu. Udělejte radost svým nejbližším a buďte prvními, kdo bude mít doma žhavé novinky ze světa grilování! Určitě je z čeho vybírat!

Pro rok 2020 Weber opět po delší době přichází na trh s mnoha novinkami v rámci grilovacího příslušenství.

Z nového příslušenství je největším přírůstkem rozhodně nová kompletní výbava na stolování. Ke správnému grilování a k povedeným grilovacím zážitkům je bezpochyby důležité i pěkné nádobí, talíře, příbory, servírovací tály a další. Nyní Vám značka Weber pomůže se kompletně vybavit i v tomhle ohledu. V nabídce jsou totiž nově krásné bílé talíře a servírovací tály Weber, perfektní pro kombinaci s již známými nerezovými příbory. Kromě toho také u Webera nově najdete profesionální, vysoce kvalitní nože, například ostré nože pro šéfkuchaře, filetovací nože, nožíky na bylinky a jiné. Výbavu na vaření a grilování dobře doplňují ještě keramické pekáče, formy na pečení a pánve na maso, ryby i třeba zeleninu.

Z ostatního nového příslušenství stojí jistě za zmínku nové grilovací náčiní v podobě nové obracečky na planchu a škrabky na planchu, stejně jako nové grilovací pinzety. Zapomenout nesmíme ani na nové odolné kožené rukavice Weber a nebo praktickou ochrannou podložku pod gril.

Z nových grilů se zde nachází pouze pár zástupců, kteří se již v nabídce v minulosti nárazově objevili. Velmi zajímavý je především menší plynový gril Genesis II E-210 se dvěma hořáky. Ten je dostupný ve velmi omezeném množství a po vyprodání zbývajících zásob jej již nebude možné objednat u výrobce. Proto pokud Vás tento kousek zaujal, doporučili bychom Vám zde skutečně s koupí raději neváhat. Kromě tohoto grilu se v nabídce také opět objevuje luxusní plynový gril Weber Summit E-670.

Některé novinky Weber pro rok 2020 budou sice dostupné až po Vánocích, velká většina z nich je však pro Vás v nabídce již nyní.

Udělejte svým nejbližším radost dárkem Weber!