Menu
0
Váš košík je prázdný

Archiv novinek

Vánoce jsou za dveřmi!
Blíží se konec roku 2018 a s ním i Vánoce! Když budete vybírat dárky pro své nejbližší, nechte se inspirovat sortimentem Weber!
Celý článek
Zakončení sezóny 2018
Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás tímto informovat o blížícím se zakončení sezóny 2018 a blížících se změnách v sortimentu příští sezóny.
Celý článek
Vítejte v grilovací sezóně 2018!
Vážení zákazníci, konečně můžeme zahájit grilovací sezónu roku 2018! A Topgrily si na ni pro Vás připravily mnoho novinek, pojďte se na ně podívat!
Celý článek
Novinky Weber 2018
Vážení zákazníci, vítáme Vás v nové grilovací sezóně 2018! I letos si Weber samozřejmě připravil mnoho novinek pro všechny milovníky grilování.
Celý článek
Vánoce 2017
Blíží se konec roku 2017 a my bychom Vám chtěli popřát krásné Vánoce a šťastný nový rok. V článku naleznete také naši vánoční otevírací dobu.
Celý článek
Naskladnění zásob Weber na Vánoce
Vážení zákazníci, tento týden jsme pro Vás již navezli zásoby na Vánoce. Už nyní si k nám tedy můžete chodit vybírat Weber dárky pod stromeček.
Celý článek
Jak rozžhavit dřevěné uhlí a brikety?
Abyste naplno dokázali využít potenciál kvalitních briket Weber, musíte je umět správně rozžhavit a poté zvládnout udržet jejich teplotu.
Celý článek
Změna otevírací doby
S pomalu končící hlavní částí grilovací sezóny budeme nyní zkracovat otevírací dobu. Soboty u nás budeme mít ještě pár týdnů otevřeno.
Celý článek
Základní výbava pro gril Weber
Jestliže už vlastníte gril Weber, doporučujeme Vám si jej dovybavit základním příslušenstvím, které Vám zde představíme.
Celý článek
Nová poradna grilování
Vážení zákazníci, na našich stránkách nově najdete velmi podrobnou a užitečnou poradnu o grilování, podívejte se na ni!
Celý článek
Elektrický gril Weber
Elektrické grily Weber jsou zárukou maximálního výkonu i v místech, kde není povoleno grilování na dřevěném uhlí či plynu.
Celý článek
Otevřeno i první týden v červenci
Poradit se k nám ohledně grilů a příslušenství Weber můžete přijít i první týden v červenci, s výjimkou státních svátků 5. a 6. července.
Celý článek
Zveme Vás na grilování s Weberem!
Vážení příznivci grilování, rádi bychom Vás pozvali na grilování s šéfkuchařem od Webera, které bude probíhat v pátek 16. 6. 2017 od 15:00 do 18:00.
Celý článek
Svět grilování
Grilování je celosvětovým fenoménem. Lidé ze všech kontinentů světa rozvíjí grilovací kulturu a Weber je vždy a všude u toho!
Celý článek
Pozvánka na grilování s Weberem!
Vážení příznivci grilování, rádi bychom Vás pozvali na grilování s šéfkuchařem od Webera, které bude probíhat v pátek 28. 4. 2017 od 15:00 do 18:00.
Celý článek
Ke grilu Genesis II zdarma iGrill 3
Topgrily Vám ve spolupráci s Weberem přináší akci, díky které můžete k zakoupenému grilu Genesis II získat moderní teploměr iGrill 3 zdarma!
Celý článek
Vítejte v grilovací sezóně 2017!
Venku se již otepluje a my tak konečně můžeme zahájit grilovací sezónu roku 2017! A Weber pro ni připravil mnoho novinek, pojďte se na ně podívat!
Celý článek
Prodloužená otevírací doba!
Se začátkem nové grilovací sezóny jsme se pro Vás rozhodli prodloužit otevírací dobu. Pro svůj gril Weber si nyní můžete přijít i v sobotu dopoledne!
Celý článek