Elektrický gril Weber - maximální výkon

Existují místa, kde není povoleno grilování na dřevěném uhlí či plynu. Ale nezoufejte, všechny modely elektrických grilů Weber umožňují grilování na jakémkoliv místě.

Intenzivní teplo

Dva elektrické grily jsou součástí populární řady Weber Q. Jsou proslulé svou uživatelskou přívětivostí a robustními litinovými rošty. Elektrické modely grilů Weber Q 1400 a Weber Q 2400 mají stejné kvality a přesně stejný design jako plynové modely řady Weber Q. Jediným rozdílem je, že elektrické grily nemají otevřený plamen, jen topnou spirálu, která vytváří intenzivní teplotu pro každé grilování. To znamená, že jej můžete použít všude tam, kde otevřený oheň není povolený - například na balkónech, střešních terasách či v oblastech, kde je riziko požáru.

Snadné grilování

Na elektrikcém grilu můžete připravovat vše, co můžete připravovat na ostatních grilech Weber a chuť pokrmů je stejně lahodná. K použití je připraven krátce poté, co jej zapojíte do zásuvky a ušetří Vám práci se žhavým uhlím či přemýšlením nad tím, zda máte dostatek plynu. A čištění po skončení grilování je snadné. Jendoduše vyčistíte rošt ocelovým kartáčem, gril odpojíte ze zásuvky a vyjmete hliníkovou misku na zachytávání tuku a šťávy. Je to snadné a zábavné, prostě výkon na nejvyšší úrovni.

Kompaktní elektrárna Weber Q 1400

Populární elektrický gril Weber Q 1400 je perfektní volbou, pokud nemáte možnost používat brikety či plyn nebo pokud prostě dáváte přednost elektřině. Díky robustnímu litinovému roštu se z něj za všech okolností stává univerzální gril pro vytváření nezapomenutelných okamžiků a lahodných pokrmů. Na litinovém roštu můžete dosáhnout velmi vysokých teplot, tento rošt také zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla po celém grilu. Model Weber Q 1400 je jediný svého druhu. Svými rozměry se z něj stává perfektní přenosný gril nebo pomocník na každodenní grilování - na balkóně nebo na místech, kde není povoleno manipulovat s otevřeným ohněm. Díky své nízké hmotnosti a tvaru se snadno přemísťuje a v zavazadlovém prostoru zabírá velice málo místa. Gril Weber Q 1400 se zapíná okamžitě a jeho použití je snadné. Otevírá tak dveře do světa grilování i v místech, kde jsou zakázané plynové či kotlové grily. K dostání je v několika verzích, v klasické šedé barvě, v kaštanové barvě či ve verzi s praktickým stojanem.

Weber Q 2400

Elektrický gril s větší grilovací plochou se hodí na každý balkón. Gril je vyroben z lehké a pevné hliníkové slitiny a je vybaven porcelánem smaltovaným litinovým grilovacím roštem. Grilovací rám je odolný vůči žáru, takže se svým Q 2400 můžete grilovat přímo na stole bez rizika přenosu žáru. Dostupný je ve stolní verzi nebo ve variantě s praktickým stojanem.

Pokud máte jakékoliv dotazy nejen k elektrickým grilům, neváhejte nás kontaktovat přes email, telefonicky nebo nás přijďte navštívit na naší specializované prodejně Weber na kraji Brna. Budeme se na Vás těšit!