Top Zahradní Nábytek

V loňském jsme náš sortiment zahradních grilů Weber rozšířili o další kategorii produktů, a sice zahradní nábytek Hartman. Jelikož jsme s kvalitou této značky byli velmi spokojeni, rozhodli jsme se pro letošek udělat zároveň s novými stránkami TopGrily.cz i nové stránky TopZahradniNabytek.cz zaměřené výhradně právě na zahradní nábytek Hartman.

Na těchto nových stránkách najdete přehledně všechny u nás vystavené kolekce Hartman, všechny relevantní informace o cenách, možnosti objednání, dopravě a vše další důležité. Najdete zde i plno obrázků produktů, užitečné rady k výběru vhodného zahradního nábytku a tipy ohledně jeho údržby.

Všechny produkty zahradního nábytku, které jste dříve našli na stránkách topgrily.cz, najdete nyní přehledně na nových stránkách TopZahradNinabytek.cz. Zde je můžete i objednat. Pro zahradní nábytek máme i nový oddělený kontaktní email a telefonní číslo. Showroom venkovního nábytku se nachází na stejné adrese jako naše prodejna grilů Weber.

Stejně jako na nových stránkách topgrily.cz, i na těch věnovaných nábytku budeme stále pracovat. Stále ještě máme plno věcí na vylepšení a chystáme i několik dalších novinek pro zjednodušení Vašeho nákupu. Budeme každopádně rádi za všechny Vaše případné podněty k dalším vylepšením.

Naším cílem je pomoci Vám luxusně vybavit Vaši zahradu či terasu. A to jak kvalitními grily Weber, tak i kvalitním zahradním nábytkem.