Vítejte na nových stránkách!

Vítáme Vás na našich nových stránkách, které jsme pro Vás poslední měsíce usilovně připravovali. Doufáme, že se Vám budou líbit!

Snažili jsme se vytvořit stránky, které by svojí úrovní odpovídaly kvalitě produktů Weber. U všech grilů Weber tak najdete detailní popis jejich předností, obrázkové zobrazení všeh těchto předností pro rychlejší porozumění i odkazy na nejlepší recepty na gril. Snažíme se pro Vás vytvořit i detailní poradnu grilování, kde najdete všechny potřebné informace k údržbě grilů, k výběru správného grilu a příslušenství a mnoho dalšího.

Snažili jsme se pro Vás celé stránky udělat především co nejpřehlednější. Všechny původní informace ze starých stránek najdete i zde, pouze v novém, moderním zobrazení. Chtěli jsme, abyste se na našich stránkách při prozkoumávání světa grilování cítili co nejlépe.

S novými stránkami přichází i několik dalších souvisejících novinek. Například jistě nepřehlédnete naše nové logo. Nově jsou také naše stránky připraveny i v responzivním designu, aby bylo co nejpohodlnější i jejich zobrazení v mobilních zařízeních. Kromě toho jsme také letos rozšířili skladové zásoby našeho zboží. Máme tedy vše připraveno na právě začínající grilovací sezónu.

Na našich stránkách budeme ještě dále průběžně pracovat a vychytávat různé detaily. Budeme každopádně rádi za všechny Vaše případné podněty, kdyby Vás napadlo něco na zlepšení!

Novinek pro letošek chystáme ještě pár dalších, na které se velmi těšíme. Určitě doporučujeme dále sledovat naše stránky zde nebo na Facebooku!