Zveme Vás na grilování s Weberem!

Pozvánka na grilování s Weberem!

Vážení příznivci grilování,
 
rádi bychom Vás pozvali na grilování s šéfkuchařem od Webera, které bude probíhat v pátek 16. 6. 2017 od 15:00 do 18:00 u našeho obchodu Topgrily. Přijďte se podívat, jak griluje skutečný mistr grilu!

Podávány budou spíše ochutnávkové porce, tak aby každý mohl ochutnat co nejvíce dokonalých pokrmů. Akce je pro Vás, naše zákazníky, zcela zdarma.
 
Pan šéfkuchař Vám zároveň rád dá nejrůznější tipy ke grilování, do detailu Vám vysvětlí, jak můžete které jídlo grilovat a rád se s Vámi podělí o své recepty. Všechny u nás grilované pokrmy tak poté bez problému zvládnete připravit i sami doma.
 
Akce bude probíhat tento pátek od 15:00 do 18:00 přímo u naší prodejny, díky čemuž bude možné grilovat i za nepřízně počasí. Samotné grilování se bude odehrávat venku, bude však možné sednout si i dovnitř. Zaparkovat je možné bez problému přímo v našem areálu v Troubsku na kraji Brna, na ulici Jihlavská 2a.
 
Pokud se Vám některé použité metody grilování skutečně zalíbí a budete si je chtít vyzkoušet i doma, naše prodejna bude otevřená a tím pádem si budete moci rovnou vzít s sebou veškeré potřebné vybavení.
 
Zažijte rozmanitost s grily značky Weber! Seznámíte se s nejrůznějšími grilovacími metodami na grilech na dřevěné uhlí, na plynových či elektrických grilech v teorii i praxi. Díky našemu Promo grilování se dozvíte vše o perfektním grilování, od předkrmu až po dezert!
 
Tak vemte své nejbližší a přijďte grilovat s námi! Budeme se na Vás těšit,
 
tým Topgrily