Vánoce jsou za dveřmi!

Blíží se konec roku 2018 a s ním i Vánoce! A s nimi také, stejně jako každý rok, vybírání vánočních dárků pro Vaše nejbližší. Zkuste se letos při výběru nechat inspirovat nabídkou ze sortimentu značky Weber!

I pokud Vaši přátelé a členové Vaší rodiny již gril Weber mají, vždy se najde mnoho praktického příslušenství ke grilům, ze kterého by určitě měl radost každý nadšenec grilování! Věříme, že nápadů najdete při procházení našich stránek mnoho.

A pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, rádi Vám s výběrem toho nejlepšího vánočního dárku pomůžeme. Stačí nám zavolat, napsat email a nebo nás přijít navštívit na naší prodejně, která je otevřená celoročně a dobře zásobená zbožím Weber i v zimě. Jako skvělý dárek se může hodit i dárkový poukaz na nákup v naší prodejně, který Vám rádi vystavíme na jakoukoliv Vámi zvolenou hodnotu.

Otevřeno budeme mít až do pátku 21. 12. (včetně) dle standardní otevírací doby. Případné objednávky na poslední chvíli budeme expedovat i v tento den, přičemž některé doručovací služby nabízí doručení i v sobotu, dárek by k Vám tak měl i v takovém případě dorazit pod vánoční stromeček včas.Vážení zákazníci, děkujeme Vám za Vaši přízeň v uplynulých letech. Přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce a krásný nový rok 2019 plný dalších pěkných grilovacích zážitků.