Jaký gril má těhotnej kuchař?

Těhotnej kuchař – tvůrce krátkých a úderných video receptů. Kdo by jej neznal? Vyniká svým typickým upřímným přístupem a komentářem. Díky tomu si jej oblíbily již statisíce lidí a mezi ně samozřejmě patříme i my. A my jsme pro Vás zjistili, na jakém grilu sám doma griluje a jaké příslušenství k němu používá.

Předání Weber grilu Těhotnýmu kuchařiJelikož tento článek čtete u nás, asi už tušíte, že se bude jednat o gril od Weberu. A pokud sledujete náš Instagram, tak už asi tušíte, že v tom máme i tak trochu prsty. Nebudeme chodit okolo horké kaše a podělíme se o naši velkou radost z toho, že si Těhotnej kuchař vybral Weber gril právě od nás.

Můžeme se jen dohadovat, jestli Weber grily vyhrály díky svému jménu a vyhlášené kvalitě. Nicméně díky své praktičnosti a rychlosti přípravy si Těhotnej kuchař u nás vybral jeden z plynových Weber grilů. Přesněji má doma model Genesis S-335. Ten je díky systému GBS, kdy lze zaměňovat různé příslušenství v prostřední části roštu, a díky přídavnému bočnímu hořáku v levém stolku, opravdu všestranný. Nebude tak Těhotnýho kuchaře limitovat při přípravě jakéhokoliv receptu.

Navíc Vám můžeme prozradit, že si vybral další grilovací načiní. Začneme GBS wokem a pánví, ty lze umístit místo odnímatelného středu grilovacího roštu. Každý si tak může na grilu udělat i recepty ne úplně typické pro gril, ať už středomořské slávky nebo asijské nudle, představivosti se meze nekladou. Vrcholem je ale grilovací plancha na celou plochu grilu. Ta dokáže nahradit celý grilovací rošt a získáte tak hladkou grilovací plochu. To se hodí zejména pro grilování menších jídel, jako jsou například krevety či zelenina, připravovat na ní lze ale úplně vše. Jako dělaná je třeba na smash burgery.

Můžeme se tedy už jen nechat překvapit, jaké nové grilovací recepty nám Těhotnej kuchař na svém novém Weberu přinese :). A jak by sám řekl: Tak čau.