Menu
0
Váš košík je prázdný

Petromax petrolejová lampa Feuerhand 276 - olivová

Petromax petrolejová lampa Feuerhand 276 - olivová

Petromax petrolejová lampa Feuerhand 276 - olivová

Posviťte si na to jinak. S petrolejovými lampami Petromax vytvoříte jedinečnou atmosféru, jako by se zastavil čas. Lucerny Petromax osloví nejen zastánce nostalgie ale i ty, co hledají praktické řešení pro venkovní osvětlení bez zdroje elektřiny. Více o produktu

Další barevné varianty

Petromax petrolejová lampa Feuerhand 276 - bronz
Petromax petrolejová lampa Feuerhand 276 - červená
Petromax petrolejová lampa Feuerhand 276 - modrá
Petromax petrolejová lampa Feuerhand 276 - černá
Petromax petrolejová lampa Feuerhand 276 - pozink

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Autorizovaný prodejce Petromax

Tradiční značka Petromax vyrábí své produkty v Německu již od roku 1910. Specializuje se na prvotřídní vybavení pro vaření na ohni a další outdoorovou výbavu.Vše pro vaření na ohni

Petromax petrolejová lampa Feuerhand 276 - olivová

Petromax - kvalita a tradice od roku 1910

Tradiční značka německé kvality Petromax vám přináší prvotřídní vybavení pro vaření a grilování na ohni pod širým nebem. Ohniště, přenosná kamna, litinové a kovové nádobí, chladicí boxy nebo petrolejové svítilny – již od roku 1910 vše pro vaše nezapomenutelná dobrodružství. Produkty jsou vyvíjeny přímo Petromax experty se staletými znalostmi a zkušenostmi, kteří neustále přichází s dalším vzrušujícím vybavením se zaměřením na oheň. Tyto jedinečné produkty s důrazem na kvalitu spatří světlo světa pouze tehdy, jsou-li odolné, robustní a s dlouhou životností. Poznejte vašeho věrného společníka a proměňte každé dobrodružství v nezapomenutelný zážitek.

Petrolejová lampa Petromax - nejen pro nostalgiky

Svítilny Petromax se vyrábí již přes 100 let a ne nadarmo si stále drží svoji popularitu. Oblíbené jsou pro jejich odolnost vůči povětrnostním vlivům a jiným nepřízním počasí, kvalitní nerezavějící zpracování a zejména úspornou spotřebu petroleje a tudíž dlouhou výdrž svícení.

Petrolejová lampa Petromax Feuerhand 276 - úsporná, odolná, elegantní

Mimořádně hospodárná lucerna Feuerhand 276 vydrží svítit na jednu nádrž petroleje až 20 h. Žáruvzdorný skleněný válec chrání plamen před nepříznivým počasím a proto hoří rovnoměrně. Pozinkovaný materiál hurikánové lucerny je zase odolný proti korozi. Svítilna Feuerhand 276 není jen nostalgickým designovým doplňkem, avšak zejména praktickým společníkem.

Parametry svítilny

  • Úsporné a odolné provedení
  • Doba hoření na jednu nádrž až 20 h
  • Objem nádrže: 340 ml
  • Materiál: pozink, práškový lak
  • Palivo: petrolej, parafinový olej
  • Rozměry (V x Š x H): 26,5 x 15 x 15 cm
  • Hmotnost: 480 g

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

nejhoršínejlepší
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.