Menu
0
Váš košík je prázdný

Cestovní grily Weber

Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Cestovní grily Weber

Pro všechny milovníky cestování po vlastní ose, autem nebo v karavanu, přinášíme spolehlivé cestovní grily od značky Weber. Ať už jste kdekoliv, stačí pár chvil a můžete hned začít grilovat vaše oblíbená jídla. Tyto cestovní grily jsou navrženy a testovány s důrazem na skladnost bez ztráty kvality a pohodlí.

Hledáte gril na cesty, který je kompaktní a snadno přenosný? Z naší kolekce grilů si vybere každý. Máme například cestovní gril do auta Weber Traveler, který nabízí perfektní kombinaci skladných rozměrů a velké plochy. To se hodí zejména při stanování, na rybách nebo při grilování kdekoliv v přírodě. Zároveň díky stojanu a své velikosti poslouží i u vás na zahradě, když zrovna necestujete. Nebude se tak na něj jen prášit v garáži a přitom nebude ani v zimě příliš překážet.

Najdete u nás samozřejmě i opravdu kompaktní malý gril do karavanu. Jak každý cestovatel ví, při nakládání do obytňáku se hodí každé ušetřené místo. A proto existují grily Go Anywhere v plynové verzi i verzi na dřevěné uhlí, nebo také řada elektrických grilů Lumin. Vejdou se kamkoliv a přinesou vám tu svobodu připravovat si své vlastní pokrmy opravdu kdekoliv. Nezáleží na velikosti vašeho kufru. Za zlatou střední cestu lze označit grily Weber Q.Ty nabízejí stále kompaktní rozměry, ale zároveň i velkou plochu. Na takovém grilu si klidně na dovolené připraví jídlo i celá rodina nebo poslouží i doma a na chatě.

Užijte si tu svobodu, kterou vám přináší cestovní gril. Rozšiřte své dovolenkové cestování o další rozměr a potěšte sebe i své blízké novými zážitky.