Markéta Jelenová
Dobrý den, chtěla bych flavorizéry ke grilu Weber Q3200+N. Je něco takového k sehnání? Original k tomuto grilu jsem nenašla. Dají se použít z jineho typu grilu? Děkuji za pomoc. S pozdravem M.Jelenová
Odpověď: TopGrily.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ke grilům z řady Weber Q se flavorizéry nevyrábějí. U těchto grilů jsou hořáky chráněny tím, že je nad nimi rozšířený grilovací rošt. Je zde tedy trošku jiný systém než u jiných plynových grilů, kde je ochrana řešena právě prostřednictvím flavorizérů. Bohužel tak v tomto případě nemáme žádný konkrétní produkt pro Vás. Přesto děkujeme a přejeme pěkný den, tým Top Grily






