Menu
0
Váš košík je prázdný

Grilovací koření Weber

Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Grilovací koření Weber

Nejlepší koření a ruby, které nachystali mistři šéfkuchaři přímo od Webera. Velký výběr oficiálního koření Weber, ke každému druhu pokrmu sedí jiné koření. Nechte si tak poradit přímo od mistrů grilu, nebo vyzkoušejte všechny a vyberte dle vlastní chuti!

Správné dochucování pokrmů je samozřejmě subjektivní a každý činí dle vlastní chuti. Pokud ale tápete a s grilováním, nebo vařením obecně, začínáte, poraďte se s námi :). Nebo se rovnou přihlaste na naši Weber Gril Akademii, kde Vás mistři grilu přímo od Webera naučí nejen základy grilování a dochucování ale také ochutnáte skvělé jídlo přímo od těchto šéfkuchařů!
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Weber novinky 2022
Ani v roce 2022 nás Weber nezklamal a připravil si několik žhavých novinek. Pojďte se s námi na ně podívat!
Celý článek
Tipy na Vánoční dárky!
Vánoce jsou za dveřmi, pojďte s námi mrknout na nejlepší tipy na dárky nejen pro grilovací nadšence. Máme pro Vás tipy s cenovým rozdělením, vybere si opravdu každý.
Celý článek
Weber novinky 2021
Stejně jako každý rok i letos si Weber připravil mezi grily a příslušenstvím několik novinek. Pojďte se s námi na ně podívat!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY