Ohniště Weber Fireplace

Weber ve svém sortimentu nemá pouze grily a příslušenství. Kromě těchto tradičních produktů nabízí například i speciální ohniště Fireplace. S Weberem si tak nyní můžete i opéct špekáčky a klobásky.

Stejně jako grily Weber i ohniště je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů a obsahuje v sobě mnoho chytrých vychytávek. Ohniště je postaveno na třech stabilních nohách a pod tělem ohniště je umístěn velký tepelný štít. Ten ochrání podlahu před teplem z ohně. Nemusíte se tak bát, že by se Vám pod ohništěm například spálila tráva. Když chcete oheň uhasit, jednoduše ohniště přikryjete poklopem, čímž zamezíte přístupu kyslíku k ohni.

Dále například díky držáku poklopu můžete víko ohniště použít jako štít před větrem. Díky tomu Vám vítr nerozfouká rozžhavené kousky dřeva po zahradě a nebude Vám foukat štiplavý dým do očí. Dále Weber nabízí například ochranný obal z vinylu, který perfektně kopíruje tvar ohniště. Můžete jej tak nechat stát venku na zahradě po celý rok a ničemu nevadí, že jej přes zimu zakryje vrstva sněhu.

Zvlášť během současných chladných dnů je ohniště ideálním doplňkem na Vaši zahradu. Tak pozvěte své blízké a společně na otevřeném ohni opečte klobásky, špekáčky, maršmelouny či pletence z těsta. S ohništěm Weber Fireplace prožijete u táboráku příjemné a dlouhé večery!