Menu
0
Váš košík je prázdný

Petromax přepravní taška na Rocket Stove

Petromax přepravní taška na Rocket Stove

Petromax přepravní taška na Rocket Stove

Praktická přepravní taška pro outdoorová raketová kamna Rocket Stove, efektivní při spalování biomasy s ultrarychlým zahříváním pro pohodlné vaření pod širým nebem. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Petromax přepravní taška na Rocket Stove

Tradiční značka německé kvality Petromax vám přináší prvotřídní vybavení pro vaření a grilování na ohni pod širým nebem. Ohniště, přenosná kamna, litinové a kovové nádobí, chladící boxy nebo petrolejové svítilny – již od roku 1910 vše pro vaše nezapomenutelná dobrodružství. Produkty jsou vyvíjeny přímo Petromax experty se staletými znalostmi a zkušenostmi, kteří neustále přichází s dalším vzrušujícím vybavením se zaměřením na oheň. Tyto jedinečné produkty s důrazem na kvalitu spatří světlo světa pouze tehdy, jsou-li odolné, robustní a s dlouhou životností. Poznejte vašeho věrného společníka a proměňte každé dobrodružství v nezapomenutelný zážitek.

Praktická přepravní taška pro raketová kamna Rocket Stove poslouží nejen pro pohodlný přenos kamen, ale také zamezí usazování prachu při skladování. Taška se zesíleným dnem a stěnami má dvě ucha a odnímatelný ramenní popruh. Uvnitř pod víkem se nachází dvě síťované kapsy pro příslušenství. 

Petromax Rocket Stove jsou výkonná raketová kamna pro rychlé venkovní vaření v kempu, v lese, na rybách či na zahradě. Promyšlená konstrukce využívá komínového efektu a je tak za potřebí málo paliva. Obzvlášť efektivně kamna spalují biomasu jako jsou větvičky a šišky. Lze samozřejmě použít i menší polínka. Studený vzduch proudící odspodu se od ohně ohřívá, s vyšší teplotou má nižší hustotu a stoupá tak automaticky nahoru otvorem v kamnech. Vzniklý podtlak zajišťuje stálý přívod a odvod vzduchu.

Raketová kamna jsou silně izolována a teplo se soustředí uprostřed. Díky spodní izolaci mohou kamna stát i na kempovém stolku. Efektivní rozvod tepla zajistí litinová plocha v horní varné části. Rychle zahřeje nádobí a během chvilky máte hotové poctivé jídlo.

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty