Menu
0
Váš košík je prázdný

Plynové grily Weber

Plynové grily Weber

Plynové grily Weber představují ideální řešení pro všechny milovníky grilování i pro profesionální kuchaře a restaurace. Hlavní výhodou plynových grilů je okamžitá připravenost k používání. Stačí jen otočit kolečkem a během dvou minut bude Váš gril Weber rozžhavený. Navíc můžete teplotu v grilu i její rozmístění na jednotlivých částech roštu velmi jednoduše nastavit pomocí otočných regulátorů.

Nemusíte tak podpalovat dřevěné uhlí a čekat na jeho dostatečné rozžhavení než bude gril připraven. Nemusíte se ani obávat, že by pokrmy připravené na plynových grilech měly jinou chuť než ty grilované na uhlí, žádný chuťový rozdíl mezi nimi není. Plynové grily tak umožňují nejkomfortnější variantu grilování.

Firma Weber nabízí široký sortiment plynových grilů a všechny je můžete nalézt u nás na našem e-shopu Topgrily.

Nejmenším plynovým grilem ideálním na cesty je přenosný Weber Go-Anywhere, plynová verze stejnojmenného grilu na dřevěné uhlí. Na výlety či doma na terasy Vám můžeme doporučit i grily z řady Weber Q 1200. V řadě Weber Q se postupně dostáváme i ke grilům vyšších kategorií, kterými jsou Weber Q 3000 a Weber Q 3200, disponující již skutečně velkou grilovací plochou, díky kterým jsou ideální i na velké zahradní party.

Pro náročnější zákazníky si Weber připravil řady Spirit, Genesis II a Summit. Jedná se již o grily pro skutečné mistry zahradní kuchyně. Všechny tyto řady disponují robustní konstrukcí z nejkvalitnějších materiálů, postranními vařiči, Gourmet BBQ systémem, vlastní skříňkou s úložným prostorem a mnohým dalším vybavením. Díky aroma stříškám nad hořáky Flavorizer Bars navíc grilování nebylo nikdy voňavější. Weber Spirit II z těchto luxusních grilů představuje řadu nejnižší, větší grilovací plochu, větší výbavu pak nabízí grily Weber Genesis II. Špičkou mezi sortimentem Weber jsou grily Weber Summit, které jsou již plnohodnotnou zahradní kuchyní.