Menu
0
Váš košík je prázdný

Plynové grily Weber

Logo WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Plynové grily Weber

Plynové grily Weber představují ideální řešení pro všechny milovníky grilování i pro profesionální kuchaře a restaurace. Hlavní výhodou plynových grilů je okamžitá připravenost k používání. Stačí jen otočit kolečkem a během dvou minut bude Váš gril Weber rozžhavený. Navíc můžete teplotu v grilu i její rozmístění na jednotlivých částech roštu velmi jednoduše nastavit pomocí otočných regulátorů.

Nemusíte tak podpalovat dřevěné uhlí a čekat na jeho dostatečné rozžhavení než bude gril připraven. Nemusíte se ani obávat, že by pokrmy připravené na plynových grilech měly jinou chuť než ty grilované na uhlí, žádný chuťový rozdíl mezi nimi není. Plynové grily tak umožňují nejkomfortnější variantu grilování.

Firma Weber nabízí široký sortiment plynových grilů a všechny je můžete nalézt u nás na našem e-shopu Topgrily.

Nejmenším plynovým grilem ideálním na cesty je přenosný Weber Go-Anywhere, plynová verze stejnojmenného grilu na dřevěné uhlí. Na výlety či doma na terasy Vám můžeme doporučit i grily z řady Weber Q 1200. V řadě Weber Q se postupně dostáváme i ke grilům vyšších kategorií, kterými jsou Weber Q 3000 a Weber Q 3200, disponující již skutečně velkou grilovací plochou, díky kterým jsou ideální i na velké zahradní party.

Pro náročnější zákazníky si Weber připravil řady Spirit, Genesis II a Summit. Jedná se již o grily pro skutečné mistry zahradní kuchyně. Všechny tyto řady disponují robustní konstrukcí z nejkvalitnějších materiálů, postranními vařiči, Gourmet BBQ systémem, vlastní skříňkou s úložným prostorem a mnohým dalším vybavením. Díky aroma stříškám nad hořáky Flavorizer Bars navíc grilování nebylo nikdy voňavější. Weber Spirit II z těchto luxusních grilů představuje řadu nejnižší, větší grilovací plochu, větší výbavu pak nabízí grily Weber Genesis II. Špičkou mezi sortimentem Weber jsou grily Weber Summit, které jsou již plnohodnotnou zahradní kuchyní.

 
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Tipy na Vánoční dárky!
Vánoce jsou za dveřmi, pojďte s námi mrknout na nejlepší tipy na dárky nejen pro grilovací nadšence. Máme pro Vás tipy s cenovým rozdělením, vybere si opravdu každý.
Celý článek
Weber novinky 2021
Stejně jako každý rok i letos si Weber připravil mezi grily a příslušenstvím několik novinek. Pojďte se s námi na ně podívat!
Celý článek
Venkovní topidla Enders
S velikou radostí Vám představujeme novinku v našem sortimentu - venkovní topidla Enders!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY