Menu
0
Váš košík je prázdný

Potah k židlím s nízkými zády - Havana Jute, silnější

Potah k židlím s nízkými zády - Havana Jute, silnější

Potah k židlím s nízkými zády - Havana Jute, silnější

Jeden z mnoha druhů polštářů, polstrů, potahů a různých podsedů k zahradnímu nábytku Hartman. Vyroben pro venkovní užití, pro Vaše větší pohodlí, zahřátí při chladnějších dnech a třeba i barevné oživení Vaší zahrady či terasy. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce nábytku Hartman

Proč zvolit zahradní nábytek Hartman? Nabízí nejvyšší kvalitu, absolutní pohodlí, snadnou údržbu, moderní design a další přednostiPřednosti značky Hartman

Potah k židlím s nízkými zády - Havana Jute, silnější

Ke mnoha zahradnímu nábytku Hartman z naší nabídky je možné dokoupit různé polštáře, podsedy, polstry a potahy. Určeny jsou především k různým druhům kovových zahradních židlí s umělohmotným výpletem, použít je nicméně samozřejmě můžete i u jiného druhu nábytku.

V nabídce máme především polstry pro jídelní židle s nižšími a vyššími zády, často i ve dvou různých tloušťkách. Potahy pro židle s nižšími zády mají 100-107 cm a ty s vyššími zády pak 123 cm. Šířka je u všech 50 cm a tloušťka bývá k dispozici v provedení 5 cm a 8 cm, ty mají zároveň trošku jiné provedení prošívání. Všechny tyto potahy mají nějaký typ uchycení (většinou poutko na suchý zip nebo tkaničky na zavázání), aby ze židle nesjížděly a zůstaly spolehlivě na svém místě třeba i při větru. Podobně je tomu u potahů na zahradní lehátka.

Kromě zmíněných polstrů u nás najdete také malé podsedy k židlím Sophie, použít je nicméně můžete i třeba na jakoukoliv lavičku. A nakonec máme na webu také dekorativní polštáře v různých barevných provedeních.

Hartman nabídku polštářů každý rok aktualizuje a barevné motivy se tak poměrně často mění. Stálejší zůstává nabídka jednobarevných variant. Každý rok se pak Hartman snaží přinést nová provedení, nový design a nové vzory u vícebarevných polštářů. Většinu motivů najdete napříč jednotlivými kategoriemi polstrů. Většinou proto najdete ve stejné barvě jak polstr na židli, tak dekorativní polštář - abyste případně mohli barevně sladit Váš jídelní set i se sedací soupravou :)

Polstry Vám samozřejmě při sezení poskytnou ještě větší komfort. Kromě toho Vás lépe zahřejí při chladnějších letních večerech a také mohou zase barevně oživit Váš venkovní prostor.

Různé varianty materiálového provedení:

Vnitřní náplň je u všech našich Hartman polstrů kombinací rouna a rychleschnoucí polyuretanové pěny.

Akryl
Nejkvalitnější provedení vnější látky v naší nabídce. Velmi příjemné na dotek a pěkné vizuálně. Stálobarevný materiál, který nenasákne vodu a je dokonale prodyšný. Zároveň se velmi dobře čistí a obecně nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

Polyester
Umělá hmota, jejímiž hlavními přednostmi jsou velmi dlouhá životnost, odolnost vůči nečistotám, snadné čištění a prakticky nulová nasákavost vodou.

Bavlna
Bavlna je především velmi příjemná na dotek. Zároveň je oproti ostatním látkám hřejivější a lépe tepelně izoluje. Na druhou stranu však více nasákne vlhkost a na čištění je oproti ostatním dvěma trošku náročnější.

Pro dosažení ideálních vlastností se tyto látky také často kombinují v různých poměrech.

Jak je to se skladováním polstrů a polštářů?

Polštáře jsou samozřejmě určeny na venkovní použití a mají určitou odolnost vůči povětrnostním vlivům i odolnost vůči UV záření. Přesto ovšem, pokud je necháte dlouhodobě vystaveny přímému slunečnímu světlu, časem svoji barvu mohou trošku ztratit.

Co se vlhkosti a případného deště týče, materiálu samotnému to nijak nevadí. Jen je pak potřeba počítat s tím, že po přímém zmoknutí budou určitou dobu schnout (to záleží na slunci, větru, teplotě, atd.). Podobně zde ničemu nevadí ani mráz.

A jak je to s údržbou?

Většinu z polstrů a polštářů lze bez problémů dát do pračky. Nicméně vždy, prosím, postupujte dle pokynů uvedených na štítku u produktu.

Kdybyste si s čímkoliv nevěděli rady, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit a rádi Vám s výběrem pomůžeme.

 

Potah s nízkými zády Havana Jute, silnější

Materiál potahu: 100% akryl
Materiál výplně: rouno, rychleschnoucí polyuretanová pěna
Rozměry: 107 x 50 cm
Tloušťka: 8 cm
 

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

nejhoršínejlepší
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.