Petra Crhová
Dobrý den, lze stojan použít do grilu Weber Q1000N?Díky.Petra
Odpověď: TopGrily.cz
Dobrý den, moc děkujeme za Váš dotaz, ale zcela upřímně, nevíme jistě :( Fyzicky se stojan do grilu vejde s většinou kuřat (i když dokážeme si představit i větší kuře, které do grilu na stojáka nevejde). V ideálním případě by ale pod stojanem měl být ještě tepelný štít, aby v tomto grilu fungovalo nepřímé grilování správně. S ohledem na menší velikost tohoto grilu si nejsme jisti, jak dobře se v něm bude kuře grilovat ze všech stran, i když do grilu třeba těsně vejde. Omlouváme se, že nemáme jistější informace. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den, tým Top Grily















