Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Vánoční novinky 2019
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Vánoční novinky 2019

Letos poprvé si pro Vás Weber připravil některé novinky na následující sezónu již na Vánoce. Díky tomu si tak u nás můžete pod stromeček už nyní objednávat dárky Weber, které jsou určeny pro nadcházející grilovací sezónu. Udělejte radost svým nejbližším a buďte prvními, kdo bude mít doma žhavé novinky ze světa grilování! Určitě je z čeho vybírat!

Pro rok 2020 Weber opět po delší době přichází na trh s mnoha novinkami v rámci grilovacího příslušenství. Většina z nového příslušenství je dostupná již nyní před Vánoci, po novém roce k němu přibude jen pár nových produktů do výbavy na čištění a pár dalších věcí.

Z nového příslušenství je největším přírůstkem rozhodně nová kompletní výbava na stolování. Ke správnému grilování a k povedeným grilovacím zážitkům je bezpochyby důležité i pěkné nádobí, talíře, příbory, servírovací tály a další. Nyní Vám značka Weber pomůže se kompletně vybavit i v tomhle ohledu. V nabídce jsou totiž nově krásné bílé talíře a servírovací tály Weber, perfektní pro kombinaci s již známými nerezovými příbory Weber. Kromě toho také u Webera nově najdete profesionální, vysoce kvalitní nože, například ostré nože pro šéfkuchaře, filetovací nože, nožíky na bylinky a jiné. Výbavu na vaření a grilování dobře doplňují ještě keramické pekáče, formy na pečení a pánve na maso, ryby i třeba zeleninu.

Z ostatního nového příslušenství stojí jistě za zmínku nové grilovací náčiní v podobě nové obracečky na planchu a škrabky na planchu, stejně jako nové grilovací pinzety. Zapomenout nesmíme ani na nové odolné kožené rukavice Weber a nebo praktickou ochrannou podložku pod gril.

Z nových grilů se zde nachází pouze pár zástupců, kteří se již v nabídce v minulosti nárazově objevili. Velmi zajímavý je především menší plynový gril Genesis II E-210 se dvěma hořáky. Ten je dostupný ve velmi omezeném množství a po vyprodání zbývajících zásob jej již nebude možné objednat u výrobce. Proto pokud Vás tento kousek zaujal, doporučili bychom Vám zde skutečně s koupí raději neváhat. Kromě tohoto grilu se v nabídce také opět objevuje luxusní plynový gril Weber Summit E-670.

Některé novinky Weber pro rok 2020 budou sice dostupné až po Vánocích, velká většina z nich je však pro Vás v nabídce již nyní.

Udělejte svým nejbližším radost dárkem Weber!
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Otevírací doba a odesílání o Vánocích
Přehledné informace o naší otevírací době a odesílání objednávek během letošních vánočních svátků a přelomu roku.
Celý článek
Vánoční novinky Weber
Letos poprvé si pro Vás Weber připravil již na Vánoce některé novinky následující grilovací sezóny. Udělejte svým nejbližším radost dárkem Weber!
Celý článek
Fotky z druhé letošní Gril Akademie Weber
Chtěli bychom se s Vámi podělit o pár fotek i z naší druhé letošní Gril Akademie, všem účastníkům ještě jednou děkujeme!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY