Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Weber Kettle Plus
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber
Nebyly nalezeny žádné produkty

Weber Kettle Plus

Weber Kettle Plus je nástupcem tradičních kotlových grilů Weber Original Kettle. Tyto klasické grily představují již legendu ve světě grilování a Original Kettle Plus přináší jako nadstavbu několik chytrých vychytávek, které u grilů Original Kettle nenajdete.

Největší předností tohoto grilu je bezpochyby umožnění využití GBS příslušenství i u grilu s průměrem grilovacího roštu 47 cm. Toto příslušenství je jinak dostupné pouze k větším grilům. Dalšími výhodami jsou například držák poklopu Tuck-Away, hlubší popelník na popel z grilu nebo vyšší výška grilu umožňující pohodlnější grilování. Samozřejmostí je standardní vybavení všech kotlových grilů Weber Original Kettle na dřevěné uhlí, mezi které se řadí třeba teploměr integrovaný v poklopu, One-Touch čistící systém nebo průduchy regulující teplotu v grilu.

Gril je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a je navržen se stylovým designem s barevnými částmi grilu. Jeho podrobnější popis najdete po jeho rozklinutí.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Chystáme Gril Akademii Weber!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 26. dubna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Top Zahradní Nábytek
Založili jsme Top Zahradní Nábytek, zaměřený výhradně na zahradní nábytek značky Hartman. V souvislosti s tím jsme již také spustili nové stránky TopZahradniNabytek.cz, pojďte se na ně s námi podívat!
Celý článek
Vítejte na nových stránkách!
Vítáme Vás na našich nových stránkách, na kterých jsme v poslední době usilovně pracovali. Doufáme, že se Vám budou líbit!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY