Menu
0
Váš košík je prázdný

BBQ omáčka Blues Hog - Honey Mustard

BBQ omáčka Blues Hog - Honey Mustard

BBQ omáčka Blues Hog - Honey Mustard

Pozvedněte své grilování o další úroveň. Grilovací omáčky Blues Hog z amerického Tennessee perfektně dochutí Vaše grilované pochoutky. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

BBQ omáčka Blues Hog - Honey Mustard

Pozvedněte své grilování o další úroveň!

Kvalitní maso a gril, to je základem správného grilování. Ale grilovací omáčky, které Vám přinášíme, jsou právě tím prvkem, který může pozvednout Vaše grilování na úplně novou úroveň. Všechny námi nabízené omáčky jsme osobně vyzkoušeli a můžeme je rozhodně doporučit :)

Přinášíme Vám opravdovou americkou legendu grilování – Blues Hog BBQ. Tyto BBQ omáčky vznikly v srdci Tennessee pro barbecue soutěže. Bill Arnold, tvůrce originálních receptur těchto grilovacích omáček, zdokonaloval své recepty pro americké soutěže, až získal ocenění nejlepší omáčka planety v roce 1999 na American Royal World Series of BBQ. A to bylo pouze první ocenění před řadou dalších. Značka se těchto receptur drží dodnes a nyní je z domova v Tennessee můžete ochutnat i Vy!

Blues Hog Honey Mustard je grilovací omáčka na bázi hořčice. Nabízí unikátní kombinaci chutí. Nejprve pocítíte pikantní chuť hořčice, následovanou směsí koření a na závěr sladkými tóny medu. Hořčice a směs koření z této omáčky dělá perfektního parťáka zejména k uzeným masům, ale zaručeně nezkazí ani trhané či grilovaná žebra.

Balení obsahuje 510 g.

Složení: hořčice (ocet, hořčičné semínko, sůl, kurkuma a koření), bílý cukr, voda, jablečný ocet, med, kečup (rajčatový koncentrát, ocet, glukózo-fruktózový sirup, sůl, koření, cibulový prášek, přírodní aroma), sůl, koření obsahující papriku, omáčka Worcestershire, vanilkový extrakt, sušený česnek. Bez glutamátu

Alergeny: sója, hořčice a ryby (ančovičky)

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.