Menu
0
Váš košík je prázdný

BBQ omáčka Blues Hog - Tennessee Red

BBQ omáčka Blues Hog - Tennessee Red

BBQ omáčka Blues Hog - Tennessee Red

Pozvedněte své grilování o další úroveň. Grilovací omáčky Blues Hog z amerického Tennessee perfektně dochutí Vaše grilované pochoutky. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

BBQ omáčka Blues Hog - Tennessee Red

Pozvedněte své grilování o další úroveň!

Kvalitní maso a gril, to je základem správného grilování. Ale grilovací omáčky, které Vám přinášíme, jsou právě tím prvkem, který může pozvednout Vaše grilování na úplně novou úroveň. Všechny námi nabízené omáčky jsme osobně vyzkoušeli a můžeme je rozhodně doporučit :)

Přinášíme Vám opravdovou americkou legendu grilování – Blues Hog BBQ. Tyto BBQ omáčky vznikly v srdci Tennessee pro barbecue soutěže. Bill Arnold, tvůrce originálních receptur těchto grilovacích omáček, zdokonaloval své recepty pro americké soutěže až získal ocenění nejlepší omáčka planety v roce 1999 na American Royal World Series of BBQ. A to bylo pouze první ocenění před řadou dalších. Značka se těchto receptur drží dodnes a nyní je z domova v Tennessee můžete ochutnat i Vy!

Blues Hog Tennessee Red přináší chutě amerického jihu až k Vám. Jedná se o řidší omáčku na bázi octa a pepře. Tento typ omáček je oblíbený v BBQ restauracích na jihu a také mezi soutěžícími v amerických BBQ soutěžích. Používá se jak k marinování a dochucení masa přímo na talíři, tak je vhodná i k potírání masa na grilu. Přinese výbornou kombinaci chutí s pikantním nádechem a nepřebije tak chuť samotného masa. Hodí se jak k drůbeži, tak k vepřovému a hovězímu. A nezapomeňte, jednotlivé omáčky Blues Hog lze dohromady kombinovat. Lze tak pokaždé ochutnat něco nového.

Balení obsahuje 510 g.

Složení: bílý cukr, jablečný ocet, kečup (rajčatový koncentrát, ocet, glukózo-fruktózový sirup, sůl, koření, cibulový prášek, přírodní aroma), sůl, koření. Bez glutamátu

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.