Menu
0
Váš košík je prázdný

Fermentovaný Kampotský pepř zelený - President Edition 100 g

Fermentovaný Kampotský pepř zelený - President Edition 100g

Fermentovaný Kampotský pepř zelený - President Edition 100 g

Balení skvělého fermentovaného zeleného Kampotského pepře - 100 g. Skvělá chuť hodící se nejvíce k masu a dochucování. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Fermentovaný Kampotský pepř zelený - President Edition 100 g

Kampotský pepř je dnes už známý po celém světě a není se čemu divit. Jeho unikátní a skvělá chuť je považována profesionálními kuchaři za tu nejlepší na světě. A když k tomu přidáte pečlivost a radost, s jakou ho firma Pepper field ve spolupráci s lokálními rodinnými farmami Kambodži pěstuje, sklízí a převáží k nám do České republiky, máte jeden skvělý a kvalitní produkt. Ke každému kvalitnímu jídlu je třeba i kvalitní koření, což u grilování platí obzvlášť. Proč se tedy omezovat běžným pepřem, když můžete Váš pokrm vyzdvihnout o úroveň výše tím nejlepším pepřem na světě?

Čerstvost pepře Pepper field je opravdu zaručena. U běžného pepře se Vám může stát to, že než se k Vám dostane, putuje přes mnoho překupníků třeba i několik měsíců, a to většinou v nevyhovujících podmínkách bez vakuace, kde i většinou zvětrává. Vy máte pak na stole pouze prázdnou pepřovou kuličku bez chuti. Kampotský pepř firma Pepper field vakuuje ihned po sklizni a poté ho rovnou dopraví do ČR, kde je balí až těsně před prodejem a Vy tak máte tak v ruce nejčerstvější pepř rovnou z plantáže.

A kvalita pepře na tom není jinak. Kampotský pepř roste v ideálním podnebí na jihu Kambodži v půdě, která je velmi bohatá na kvalitní živiny. Kuličky pepře tak mají dostatek čistě přírodního základu na to, aby kvalita a chuť byly opravdu výjimečné, což mimo jiné, díky vysokému obsahu piperinu, přináší i zdravotní benefity jako je zrychlení metabolismu, detoxikace organismu, prokrvuje sliznici i pomáhá uklidňovat různé bolesti. A aby toho nebylo málo, je Kampotský pepř díky své kvalitě i bezlepkový. Samotné kuličky pepře pak přebírají farmáři tradičně ručně a pinzetou přímo při sběru a u nás pak pepř projde špičkovým strojem s optickou mechanikou, kde se dočistí na 100 %.

Toto balení obsahuje 100 g toho nejlepšího Kampotského fermentovaného zeleného pepře. Díky fermentaci se hodí jako dochucení skoro ke každému jídlu, nemá tak silnou chuť jako jinak připravované zelené pepře. Tento pepř byl připraven ve speciální spolupráci s prezidentem KPPA (Kampot Pepper Promotion Association). A tak s ním a jeho rodinou je tu pro Vás fermentovaný pepř nazvaný President Edition. K selekci toho nejlepšího Kampotského pepře byla přidána i špetka pravého solného květu sbíraného ručně v kampotských salinách.

Tento druh pepře se hodí k masu, do omáček, do těstovin, do salátů, k mořským plodům - díky své jemnější chuti posune na vyšší úroveň v podstatě jakékoliv jídlo. Měkká a sametově jemná chuť tohoto fermentovaného pepře Vás dozajisté dostane, a je třeba ho ochutnat alespoň jednou.

Tento pepř je čerstvý a není proto určen do mlýnků na pepř. Drtit není potřeba, nicméně kdybyste to i tak chtěli udělat, použijte raději hmoždíř.


Vlastnosti balení: 
  • 100 g pravého Kampotského fermentovaného zeleného pepře
  • Vypěstováno v provincii Kampot v Kambodži
  • Koupí podporujete malé, rodinné farmy
  • Pepřová chuť se svěžími tóny a jemně slanou chutí
  • Vhodné především k dochucování
  • Minimální trvanlivost fermentovaného pepře je jeden rok

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

nejhoršínejlepší
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty